Njeriu njihet nga..?

Shko poshtë

Njeriu njihet nga..?

Mesazh nga engjell a djall prej Tue 9 Nov 2010 - 6:51

Ka shume detaje me ane te te cilave arrijme ne nje perfundim... per nje person te caktuar...


avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Njeriu njihet nga..?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Nov 2010 - 5:03

Karakteri, Morali,Respekti
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Njeriu njihet nga..?

Mesazh nga Arla prej Thu 11 Nov 2010 - 0:38

Njeriu njihet qe nga menyra si vishet dhe ecen.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Njeriu njihet nga..?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Nov 2010 - 3:31

Nga veprat e ti,veshja dhe ecja nuk tregojn gje per mendimin tim,ajo qe e karakterizon njeriun eshte brendesia e ti
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Njeriu njihet nga..?

Mesazh nga Niku prej Thu 11 Nov 2010 - 6:18

nga zemer gjeresia
avatar
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Njeriu njihet nga..?

Mesazh nga Arla prej Thu 11 Nov 2010 - 6:21

Engjellushja shkruajti:Nga veprat e ti,veshja dhe ecja nuk tregojn gje per mendimin tim,ajo qe e karakterizon njeriun eshte brendesia e ti


Ka te bej cdo gje e brendshme reflekton jashte.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Njeriu njihet nga..?

Mesazh nga MitrovicA prej Thu 11 Nov 2010 - 7:26

nga morali
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Njeriu njihet nga..?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 12 Nov 2010 - 7:44

Ndonjehere mjaftojne disa detaje te vogla dhe "te parendesishme" per te te bere te admirosh dike, pavaresisht se sa e njeh, dhe ndonjehere te mjafton nje detaj ne nje moment te cfaredoshem, qe rrezon gjithe konsideraten dhe admirimin qe dikur, kishe kundrejt atij personi.
avatar
Gjimnazistja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1685
 <b>Piket</b> Piket : 1786
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : rreth e rrotull

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Njeriu njihet nga..?

Mesazh nga Lali prej Mon 24 Jan 2011 - 10:26

nga biseda tregon edhe zëmren
avatar
Lali
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Piket</b> Piket : 266
Regjistruar : 23/01/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Njeriu njihet nga..?

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Tue 25 Jan 2011 - 5:43

vyrtytet njerezore
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Njeriu njihet nga..?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 24 Apr 2011 - 2:53

Imazhi i tij.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Njeriu njihet nga..?

Mesazh nga Jerenim prej Fri 24 May 2013 - 10:00

Sjllejet dhe morali i tij..
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Njeriu njihet nga..?

Mesazh nga Eidisi prej Sat 1 Jun 2013 - 7:43

Sjelljet edhe mirkuptimi

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne MP[/color]
avatar
Eidisi
Administrator Forumi
Administrator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 94
 <b>Piket</b> Piket : 94
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : KE GURI QE BO XIXA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Njeriu njihet nga..?

Mesazh nga Ariol prej Sat 1 Jun 2013 - 7:44

Dhembet si gomari ik ore haha

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Ariol
WebMaster Forum
WebMaster Forum

<b>Postime</b> Postime : 526
 <b>Piket</b> Piket : 560
Regjistruar : 02/01/2011
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Njeriu njihet nga..?

Mesazh nga Bonushi prej Mon 3 Jun 2013 - 9:41

Njeriu njihet nga asgje dhe nga gjithcka .... Njihet edhe nga nje gjest shume i vogel dhe nga nje gjest shume i madh,varet nga situata......

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Bonushi
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 193
 <b>Piket</b> Piket : 211
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Tirana

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Njeriu njihet nga..?

Mesazh nga Rozafa prej Wed 12 Jun 2013 - 0:13

Nga SYTE..Ato jane pasqyra e shpirtit Very Happy
avatar
Rozafa
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 77
 <b>Piket</b> Piket : 79
Regjistruar : 08/06/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne realitetin e shek. XXI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Njeriu njihet nga..?

Mesazh nga Burrelsja prej Wed 3 Jul 2013 - 4:04

syt tregojn gjithshka
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Njeriu njihet nga..?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi