Shijak, vriten me armë babë e bir

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Shijak, vriten me armë babë e bir

Mesazh nga Dewil prej Tue 9 Nov 2010 - 11:40
SHIJAK- Ekzekutohen me armë babë e bir. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme në zonën e quajtur “4 rrugët e Shijakut”. Persona të paidentifikuar, sipas të dhënave të para, kanë vrarë shtetasin Rifat Sula 55 vjec dhe djalin e tij, vetëm 24 vjec, Izmir Sula.

Trupat e pajetë të viktimave janë dërguar në spitalin e Durrësit, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e kësaj vrasjeje të dyfishtë. Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet, por nuk jep detaje për këtë vrasje pa autorë.

Nga banorët e zonës deklarohet se plumbat kanë rënë mbi dy persona të cilët nuk kanë pasur kurrë probleme me askënd, cka e vesh me më shumë mister vrasjen. Sipas policisë vrasja është bërë me një automatik tip kallashnikov rreth 30 metra larg shtëpisë së tyre.
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi