Erdha dhe une ketu....

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Karamelica prej Thu 11 Nov 2010 - 9:05

Si thoni do me pranoni dhe mua ketu midis jush?
avatar
Karamelica
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 79
 <b>Piket</b> Piket : 89
Regjistruar : 11/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Nov 2010 - 9:07

Mire se erdhe ne mesin ton je e mirseardhur te uroj te ja kalosh sa me mir
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Geri prej Thu 11 Nov 2010 - 9:08

Me trego emerin se te vrava dhe e dyta je kopjace origjinal temen time ke hap a do me pranoni dhe mua futi dhe nje :p ne fund ta bosh fiks yllo

Mire se na erdhe gjithesi

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Karamelica prej Thu 11 Nov 2010 - 9:12

Qafsha per zotin nuk ta kom vjedh re druq po ashtu me erdhi ashtu e shkrujta

Ene emrin icik me kadal ti se nuk ta trugoj jo plas ka inoti
avatar
Karamelica
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 79
 <b>Piket</b> Piket : 89
Regjistruar : 11/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Karamelica prej Thu 11 Nov 2010 - 9:13

Viola shkruajti:Mire se erdhe ne mesin ton je e mirseardhur te uroj te ja kalosh sa me mir

Flm ylleshe
avatar
Karamelica
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 79
 <b>Piket</b> Piket : 89
Regjistruar : 11/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Geri prej Thu 11 Nov 2010 - 9:15

S'ka gje , mora Informata , Rendesi ka qe te jesh mir , dhe kujdes me veshin se do ta shkul Razz

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Karamelica prej Thu 11 Nov 2010 - 9:18

Geri shkruajti:S'ka gje , mora Informata , Rendesi ka qe te jesh mir , dhe kujdes me veshin se do ta shkul Razz

He iher cila jom?

Amon veshin jo se kom frik se ma bo si parafong maqine
avatar
Karamelica
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 79
 <b>Piket</b> Piket : 89
Regjistruar : 11/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Geri prej Thu 11 Nov 2010 - 9:20

Me ke njof ke dy forume , po me ate emerin Ariel Very Happy po s'ta kam ven aq shum veshin sepse kisha frik mos me ma qonke veshin si parafango maqine e dashura

Te pershendes lal Very Happy

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Karamelica prej Thu 11 Nov 2010 - 9:30

Geri shkruajti: Me ke njof ke dy forume , po me ate emerin Ariel Very Happy po s'ta kam ven aq shum veshin sepse kisha frik mos me ma qonke veshin si parafango maqine e dashura

Te pershendes lal Very Happy

Ja ke fut kot plako se nuk jom moma jo....shif ip njehere ku jetoj e pastaj nxirr konkluzione...moma eshte durrsake e une jom tironce lali
avatar
Karamelica
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 79
 <b>Piket</b> Piket : 89
Regjistruar : 11/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Geri prej Thu 11 Nov 2010 - 9:33

Oj Goce , ma hoqe mendjen , jemi te dy nga nje qytet , hajt me trego tashi se ina me tha tjer gje , mos ma ngacmo se e ka cunin sa ty hahaha , me ke habit , jeton ne greqi kete e pash ,tashi qe thuj ti , do me tragosh a jo ? Razz Very Happy

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Karamelica prej Thu 11 Nov 2010 - 9:39

Geri shkruajti:Oj Goce , ma hoqe mendjen , jemi te dy nga nje qytet , hajt me trego tashi se ina me tha tjer gje , mos ma ngacmo se e ka cunin sa ty , me ke habit , jeton ne greqi kete e pash ,tashi qe thuj ti , do me tragosh a jo ? Razz Very Happy

Po me lali po
ca pika shiu ran mbi qelq
e une per ty sec ndjeva mall
jetojme te dy ne nje qytet
e rralle shihemi sa rralle

Qyqa me paskan bo dhe me cun mu te shkreten...larg o zot ajo dite se kam shkollen nje here
avatar
Karamelica
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 79
 <b>Piket</b> Piket : 89
Regjistruar : 11/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Geri prej Thu 11 Nov 2010 - 9:41

Kam thon un , femrat po femrat , te genjejn 100 her ne dite e ajde gjej kush esht e verteta

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Karamelica prej Thu 11 Nov 2010 - 9:46

Edhe na genjejne nga njecicke edhe i genjejme nga njecicke keshtu eshte jeta me te futme e me te qitme
avatar
Karamelica
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 79
 <b>Piket</b> Piket : 89
Regjistruar : 11/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Geri prej Thu 11 Nov 2010 - 9:48

Po keshtu ka shku puna , fute e nxire Razz
Mjer ata qe e han haha

Ajde mir se na erdhe

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Karamelica prej Thu 11 Nov 2010 - 9:51

Mire se ju gjeta dhe shpresoj te kaloj bukur midis jush dhe te jem e mirepritur nga te gjithe antaret e kesaj faqe!
avatar
Karamelica
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 79
 <b>Piket</b> Piket : 89
Regjistruar : 11/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Nov 2010 - 22:23

Karamelica shkruajti:Si thoni do me pranoni dhe mua ketu midis jush?
pa dyshim mire se ke ardh ne mesin tone hajt klm me ne
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Sheqerka prej Thu 11 Nov 2010 - 22:28

jalla moj karamelic hahaha ahah sa kam qesh me emrin tat hahaha shume i bukur lal i vecante Si thuj ? mire se erdhe
avatar
Sheqerka
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 621
 <b>Piket</b> Piket : 647
Regjistruar : 05/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Lavrenta prej Fri 12 Nov 2010 - 1:18

Mirr sEE erDhe Nee MesIiin ToOn
avatar
Lavrenta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 714
 <b>Piket</b> Piket : 726
Regjistruar : 13/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Shpejtimi prej Fri 12 Nov 2010 - 2:11

edhe une erdha
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Karamelica prej Fri 12 Nov 2010 - 4:38

Sheqerka shkruajti:jalla moj karamelic ahah sa kam qesh me emrin tat shume i bukur lal i vecante mire se erdhe

dhe une prandaj e vuna mi qe te qeshni ju e tju shtoj icik jete

Mire se te gjeta omelsine....te dyja te omla qenkemi
avatar
Karamelica
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 79
 <b>Piket</b> Piket : 89
Regjistruar : 11/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Karamelica prej Fri 12 Nov 2010 - 4:39

Ju flm te gjitheve per pritjen
avatar
Karamelica
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 79
 <b>Piket</b> Piket : 89
Regjistruar : 11/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga X-pIM GoLd prej Fri 12 Nov 2010 - 4:48
Pershendetje per ty! Te uroj caste te kendshme me ne!!
avatar
X-pIM GoLd
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 748
 <b>Piket</b> Piket : 771
Regjistruar : 06/10/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://adf.ly/TaD8

http://adf.ly/TaKq

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Dewil prej Fri 12 Nov 2010 - 4:52

Karamelica shkruajti:Ju flm te gjitheve per pritjen
welcombe Karamelica shpresoj te kalosh mir mes nesh 3Smilies
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Karamelica prej Fri 12 Nov 2010 - 6:18

Ju flm te dyve!
avatar
Karamelica
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 79
 <b>Piket</b> Piket : 89
Regjistruar : 11/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Cordelia prej Fri 12 Nov 2010 - 9:49

Persh Karamel Very Happy
avatar
Cordelia
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3
 <b>Piket</b> Piket : 5
Regjistruar : 12/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi