Erdha dhe une ketu....

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Karamelica prej Thu 11 Nov 2010 - 9:05

First topic message reminder :

Si thoni do me pranoni dhe mua ketu midis jush?
avatar
Karamelica
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 79
 <b>Piket</b> Piket : 89
Regjistruar : 11/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Karamelica prej Sat 13 Nov 2010 - 3:24

Cordelia shkruajti:Persh Karamel Very Happy

avatar
Karamelica
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 79
 <b>Piket</b> Piket : 89
Regjistruar : 11/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga engjell a djall prej Sat 13 Nov 2010 - 5:09

mir se erdhe dhe lum si ju qe na sollet kete humor
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Niku prej Sat 13 Nov 2010 - 7:50

mir se erdhe ne mesin tone Karamelica
avatar
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Karamelica prej Sat 13 Nov 2010 - 8:02

Mire se ju gjeta Eri&Niku
avatar
Karamelica
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 79
 <b>Piket</b> Piket : 89
Regjistruar : 11/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga pink_lady prej Sun 14 Nov 2010 - 5:23

o karamele ho mi ca ben a je mire? puthje


kith kith hahaha se di nqs me njeh hahaha
avatar
pink_lady
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1108
 <b>Piket</b> Piket : 1126
Regjistruar : 30/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : UK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Shpejtimi prej Mon 15 Nov 2010 - 20:53

Mire se erdhe
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Erdha dhe une ketu....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi