Jeni prekur nga racizmi ne emigrim?

Shko poshtë

Jeni prekur nga racizmi ne emigrim?

Mesazh nga Karamelica prej Fri 12 Nov 2010 - 6:25

A jeni prekur nga racizmi ne emigrim?

Sic e dini dhe ju ne Greqi eshte shume e theksuar racizmi,por kam degjuar se dhe ne Itali eshte goxha e theksuar!!
avatar
Karamelica
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 79
 <b>Piket</b> Piket : 89
Regjistruar : 11/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi