5 SMS falas! & Per dite feste SMS pa kufi!

Shko poshtë

5 SMS falas! & Per dite feste SMS pa kufi!

Mesazh nga X-pIM GoLd prej Sat 13 Nov 2010 - 2:12

Per t'i derguar keto 5 SMS falas duhet te keni llogarine ne FaceBook!

1. Tek "Search" e shkruani SMSGANG!!

2. I beni LIKE kesaj faqe!
3. Tek faqja SMSGANG kliko Install an Application (I.Ap.)
5.Pas instalimit, ne email (Email-i duhet te jete ai me te cilin e keni regjistruar llogarine ne FB) ju vjen PinCode, te cilin duhet ta mabni ne mend!
6. Pastaj vetem klikoni >> KETU << dhe mund t'i dergoni 5 SMS falas!

________________________________
Kurse per disa dite feste keni SMS falas pa kufi te mundesuara na Argeta SMS Center ne Facebook!
Dhe kjo eshte shume e lehte! Vetem te "Search" (ne FaceBook) e shkruani ARGETA SMS CENTER, dhe i ndiqni hapat per instalimin e aplikacionit se si tregohet aty (eshte ne gjuhen shqipe ) !

Pra, Argeta SMS Center do të aktivizohet gjate këtyre festave:  • 16 Nëntor, Kurban Bajram;
  • 25 Dhjetor, Krishtlindje;
  • 31 Dhjetor, Nata e vitit të ri.

Dergim te kendshem!
avatar
X-pIM GoLd
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 748
 <b>Piket</b> Piket : 771
Regjistruar : 06/10/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://adf.ly/TaD8

http://adf.ly/TaKq

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi