Pyetje per Erisen

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Pyetje per Erisen

Mesazh nga Erisa1 prej Sat 13 Nov 2010 - 12:02

Pershendetje

Beni cfar pyetje te doni dhe do jem e gatshme tju pergjigjem
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Nov 2010 - 20:51

E keni pytur ndonjeher veten sikur...c´far do kishte ndodhur siku disa gjera mos ti kishit bere?Disa persona mos ti kishit njohur?Disa momente mos ti kishit jetuar?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Bani prej Sat 13 Nov 2010 - 22:20

ej po me verte si e ka emrin i dashuri jua mo goce ee se jam kurioz ta dij
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Nov 2010 - 6:00

Erisa edhe sa kohe do presim pergjigjet tua?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Juventinia prej Mon 13 May 2013 - 6:34

erisa me pelqen te bej shoqeri me ty a mundem??

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Erisa1 prej Mon 13 May 2013 - 6:39

po patjeter
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Juventinia prej Mon 13 May 2013 - 6:43

ok flm qe me mire prite me dashuni

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Erisa1 prej Mon 13 May 2013 - 7:43

E kemi per detyre te mirpresim njerezit e kendshem
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Juventinia prej Mon 13 May 2013 - 7:46

flm qe po me qun e kanshme ene ti je shum vajz e mire me sa po te njoh

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Vizitor prej Mon 13 May 2013 - 7:53

erisa une mbeshtetesim sjele e motres erisa
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Eidisi prej Mon 13 May 2013 - 20:13

pelqesh Si je mi nare hahaha

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne MP[/color]
avatar
Eidisi
Administrator Forumi
Administrator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 94
 <b>Piket</b> Piket : 94
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : KE GURI QE BO XIXA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Erisa1 prej Mon 13 May 2013 - 20:20

Eidisi shkruajti: pelqesh Si je mi nare hahaha

Mir jam ore nari, po kush je t eeeee pelqesh
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Erisa1 prej Mon 13 May 2013 - 20:47

O vdeksh ti ishalla
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Eidisi prej Mon 13 May 2013 - 20:50

ah ok shum mire ke ber hahahaha

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne MP[/color]
avatar
Eidisi
Administrator Forumi
Administrator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 94
 <b>Piket</b> Piket : 94
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : KE GURI QE BO XIXA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Jerenim prej Mon 13 May 2013 - 22:25

erisa a me njeh mua apo?
nuk eshte me rendesi.. ardhja ime ketu ka qen shkaku yte
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Erisa1 prej Mon 13 May 2013 - 22:26

jerenim shkruajti:erisa a me njeh mua apo?
nuk eshte me rendesi.. ardhja ime ketu ka qen shkaku yte

Jo nuk po te njoh.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Jerenim prej Mon 13 May 2013 - 22:30

Erisa shkruajti:
jerenim shkruajti:erisa a me njeh mua apo?
nuk eshte me rendesi.. ardhja ime ketu ka qen shkaku yte

Jo nuk po te njoh.

-Une jam ne nji forum tjeter ku je edhe ti se bashku duket qe jemi te rinj ati dhe une desha tju shkruaj ne PM..po kur klikova me dul y forum.. dhe keshtu u regjistrove.. ndoshta nuk eshte intersante por keshtu ndodhi hehehe
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Erisa1 prej Mon 13 May 2013 - 22:45

jerenim shkruajti:
Erisa shkruajti:
jerenim shkruajti:erisa a me njeh mua apo?
nuk eshte me rendesi.. ardhja ime ketu ka qen shkaku yte

Jo nuk po te njoh.

-Une jam ne nji forum tjeter ku je edhe ti se bashku duket qe jemi te rinj ati dhe une desha tju shkruaj ne PM..po kur klikova me dul y forum.. dhe keshtu u regjistrove.. ndoshta nuk eshte intersante por keshtu ndodhi hehehe

Te jete deshira e zotit qe te solli ketu thua pelqesh Ne cilin forum je?
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Jerenim prej Mon 13 May 2013 - 22:46


Le te shpresojm ashtu se ndoshta ka qen deshira e Zotit heheh
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Erisa1 prej Mon 13 May 2013 - 22:48

Hmmm ke ai Forum kam shpejt qe jam regjistruar e die hyra pak, Kam shum koh qe sjam fur ne forume
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Jerenim prej Mon 13 May 2013 - 22:52

A po e njeh shefen e aty forumi..
dhe kush eshte shefja ne ket forum? nese ban me dite..
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Erisa1 prej Mon 13 May 2013 - 22:53

Po te ai Forum njoh Violen por me ka inat e nuk e d perse hahaah

Ndersa ketu te gjith shefe jemi
pelqesh
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Jerenim prej Mon 13 May 2013 - 23:10

Aha mir po duhet te jet nji shefe edhe ketu se nuk edim se kujt i drejtohemi dhe pastaj me te gjitha shefa forumi mbetet ne ket gjendje...si ka mbet..
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Eidisi prej Mon 13 May 2013 - 23:23

Erisa pershendetje nje pyetje kisha un ..Kur do me therrasesh ne dasem mi hahaha

avatar
Eidisi
Administrator Forumi
Administrator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 94
 <b>Piket</b> Piket : 94
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : KE GURI QE BO XIXA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Erisa1 prej Mon 13 May 2013 - 23:27

Eidisi shkruajti:Erisa pershendetje nje pyetje kisha un ..Kur do me therrasesh ne dasem mi hahahaKur tme therasesh ti do te theras dhe une megjithate vatret se kush martoet e para hahaha
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi