Pyetje per Erisen

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Pyetje per Erisen

Mesazh nga Erisa1 prej Sat 13 Nov 2010 - 12:02

First topic message reminder :

Pershendetje

Beni cfar pyetje te doni dhe do jem e gatshme tju pergjigjem
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Legjenda prej Fri 28 Jun 2013 - 10:32

erisa   dashuria    nuk    nje   kufi erisa sa je kenaqur me jete tende te pergjithshem
avatar
Legjenda
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 53
 <b>Piket</b> Piket : 93
Regjistruar : 17/06/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : TETOVA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Erisa prej Fri 28 Jun 2013 - 10:34

Legjenda shkruajti:erisa   dashuria    nuk    nje   kufi   erisa   sa  je   kenaqur   me   jete   tende   te  pergjithshem

Cdokush ben nje jete sipas menyres se vet, do te doja mos te kisha asgje nga keto qe kam vetem te kisha njerezit e mi me te shtrenjt pran vetes.
Nje e mire e ka nje te keqe
dhe nje e keqe e ka nje te mire. Njeriu do ti kaloj te dyja.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Burrelsja prej Mon 1 Jul 2013 - 20:41

cte pelqen me shum tek nje djal pasuria nga ana materjale apo ajo shpirtit?
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Erisa prej Tue 2 Jul 2013 - 22:45

Burrelsja shkruajti:cte pelqen me shum tek nje djal pasuria nga ana materjale apo ajo shpirtit?

Normal qe pasuria shpirterore e ben me harmonike jeten ne partneritet...

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Burrelsja prej Wed 3 Jul 2013 - 3:33

ke provuar gjithshka ose me sakt ke ber gjithshka qe tkan ren rasti???
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje per Erisen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi