Eh ta dish se sa te dua!!!

Shko poshtë

Eh ta dish se sa te dua!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Nov 2010 - 1:36

Eh ta dish se sa te dua, nje minut sdo rrije pa mua.....
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Eh ta dish se sa te dua!!!

Mesazh nga X-pIM GoLd prej Sun 14 Nov 2010 - 3:14

........ do te rrije veq me mua! Very Happy
avatar
X-pIM GoLd
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 748
 <b>Piket</b> Piket : 771
Regjistruar : 06/10/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://adf.ly/TaD8

http://adf.ly/TaKq

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Eh ta dish se sa te dua!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Nov 2010 - 3:27

Eh ta dish se sa te dua,skishe than kurr qe te kam harruar.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Eh ta dish se sa te dua!!!

Mesazh nga Shpejtimi prej Tue 16 Nov 2010 - 16:08

Cdo mengjes kur diellin shoh
Ty te mendoj
Ti se di pa ty e dashur
jo nuk jetoj

Sonte te kerkoj
Ku je
Prap te vetme mos me le
Ne kete enderr qe s'mbaron
Dhe me mundon

Eh at dish sa shum te dua
Do te rije vec me mua
Dua ti ndjej buzet e tua
Fjalet qe vetem ti mi thua

I hap syte dhe them me vete
Drita je ti
Nuk e dua kete jete
pa dashuri

Sonte te kerkoj
Ku je
Prap te vetme mos me le
Ne ket enderr qe s'mbaron
Dhe me mundon

Eh at dish sa shum te dua
Do te rrije vec me mua
Dua ti ndjej buzet e tua
Fjalet qe vetem ti mi thua
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Eh ta dish se sa te dua!!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 17 Jan 2011 - 7:16

Eh ta dish se sa te dua,do mendoje vetem per mua.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Eh ta dish se sa te dua!!!

Mesazh nga MitrovicA prej Mon 17 Jan 2011 - 19:55

eh ta dish se sa te du ...... kurr nga une s'ishe largu heh
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Eh ta dish se sa te dua!!!

Mesazh nga Merisa prej Tue 18 Jan 2011 - 0:51

Eh ta dish se sa te dua, nuk do jetoje asnje qast pa mua
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Eh ta dish se sa te dua!!!

Mesazh nga Geri prej Fri 21 Jan 2011 - 9:01

Eh ta dish se sa Te Dua tani,do Te Dua ne vazhdim...dhe kurr kjo dashuri per ty,nuk do kete mbarim. Razz
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Eh ta dish se sa te dua!!!

Mesazh nga Lali prej Mon 24 Jan 2011 - 9:25

eh ta dish sa tekam dashur
avatar
Lali
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Piket</b> Piket : 266
Regjistruar : 23/01/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Eh ta dish se sa te dua!!!

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 17:47

do vije tqendroje gjithnje me muaaaa
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Eh ta dish se sa te dua!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi