2010 pytje per Gerin.

Faqja 5 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtë

2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Sun 14 Nov 2010 - 5:02

First topic message reminder :

Ktu keni te drejt t'me beni mua personalisht 2010 pyetje .

Kush t'me bej nje pytje mua ju lutem para te vendos nr

>1

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Bani prej Fri 7 Jan 2011 - 7:20

mire zoti geri NEVIL ti plako je ai lojtari i manchester junited eee? ec mer malok hu gardhi , ej mire une kam kto pytje per ty , por do pergjigjesh me korrektesi se ndryshe do te flliq fare qafsha momen,-->1 KE TE DASHUR
2 SI E KA EMRIN , 3 NGA OSHTE ,PYTJA FUNDIT, JA KE BO NAJ HERE PLLUQ AMON MOS ME RREJ ., HAHAHHAHAHAH O OOOOOOOO VDIQA ERE SA PO QESH ERE , EJ TREGOJI TE VERTETEN SHOKEVE SE NDRYSHE DO E HASH ATO, PER SHALESH , EJJJ GOLAT ERE
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Fri 7 Jan 2011 - 13:02

Ok Bani po te pergjigjem se tani e pash
Po kam te dashur
Emerin e ka Gerushja
Osht me origjin nga gerushet e vjeter
Dhe s'ja kam bo akoma plluq plluq
Laughing

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Erisa1 prej Fri 7 Jan 2011 - 13:23

Geri shkruajti:Ok Bani po te pergjigjem se tani e pash
Po kam te dashur
Emerin e ka Gerushja
Osht me origjin nga gerushet e vjeter
Dhe s'ja kam bo akoma plluq plluq
Laughing

Geri esht rrenacak

1 Emerin qe tha Geri hiqi nje G
2 Me origjin eshte kosovare
3 Nuk me kujtoet zhurma si ja bente...

avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Fri 7 Jan 2011 - 22:26

Po s'duhen thon gjerat cop

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Bani prej Sat 8 Jan 2011 - 1:10

o lal ka turp geri ee? hahaha, pelqesh
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Sat 8 Jan 2011 - 1:12

Laughing
Kush te ka thon qe kam turp mi Very Happy

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Bani prej Sat 8 Jan 2011 - 1:13

po ja pra te pash tani ke kompjuteri u skuqe si molla , cun mami hahahahha Razz pelqesh
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Sat 8 Jan 2011 - 1:15

hiihi lene mo se e myte fare

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 8 Jan 2011 - 1:20

Pershendetje Geri, kishte kohe pa u pershendetur, shpresoj te jesh mire.


Cfare e ben Gerin te buzeqeshe?
avatar
Gjimnazistja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1685
 <b>Piket</b> Piket : 1786
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : rreth e rrotull

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Sat 8 Jan 2011 - 1:24

Po po lal u bo kohe qe dhe un s'te kam par ty , mir jam flm e shtyjme
E ti besoj mir je , dhe te pershendes dhe un ty

Nje buzeqeshje mund te vij ne fytyren time duke qendru me njerzit qe me duan dhe i dua , ne nje kohe te bukur , dhe kur i shof njerzit e dashur te lumtur dhe une fytyra ime mer pamje tjeter

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Sat 8 Jan 2011 - 1:52

Ne nje ditlindje , të gjithe e kthejme koken pas. Si ka qene jeta jote deri tani?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Sat 8 Jan 2011 - 1:55

Trishtuse
E pa fate

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Tue 18 Jan 2011 - 7:26

Per çka do ta mbani mend vitin 2010 dhe çka deshiron të të ndodhe në vitin 2011?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Tue 18 Jan 2011 - 9:30

Princcesha shkruajti:Per çka do ta mbani mend vitin 2010 dhe çka deshiron të të ndodhe në vitin 2011?
2010 ka qon nje vite teper i gjat , 365 dite qe mos te them 300 dite jam zgju ne gjysem diell jo nje vite aq shum i gezushem nje vite shum i ftoht sado qe nuk e nxirja ne siperfaqe , nje vite jo dhe aq i mbare , nje vite pa fat ne cdo aspekt besoj.
E nga 2011 deshiroj gjithcka te mundshme qe mund te ket deshire nje mashkull.
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Jan 2011 - 3:47

Cfare te ben te ndihesh i lumtur,dhe kur ndjen qe je i lumtur?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Wed 19 Jan 2011 - 8:14

Engjellushja shkruajti:Cfare te ben te ndihesh i lumtur,dhe kur ndjen qe je i lumtur?
Te ndihem i lumtur me bojn fjalet e embla qe mi thon njerzit e zemres time dhe ata qe ma duan gjithmone te miren , dhe njekohesisht ndihem i lumtur kur i kam pran ata njerz qe i dua.
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Arla prej Wed 19 Jan 2011 - 9:42

Pse eshte Geri ndryshe nga bashkemoshataret e tij , nese e ndien dhe e sheh veten si te tille?
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Wed 19 Jan 2011 - 9:47

Arla shkruajti:Pse eshte Geri ndryshe nga bashkemoshataret e tij , nese e ndien dhe e sheh veten si te tille?
Gjithmone me nje fakt , jam rrit me shoket e vellait 4 vjet me te medhenj , mendoj pjekuria e parakohshme dhe mos ndjekja e shkolles por futja ne pune , dhe sakrificat e jetes ose vuajtjet e jetes qe i kam provuar gjithesi.
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga MitrovicA prej Wed 19 Jan 2011 - 10:25

pse geri nga nje her duket i merzitur teper???
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Wed 19 Jan 2011 - 10:28

MitrovicA shkruajti:pse geri nga nje her duket i merzitur teper???
Nga mos drejtesia e dinjitetit time , nga stresi i ditve te lodhshme te punes , dhe ne fund ose ne mbremje dy fjal te pa kendshme nga noi person i dashur dhe gjithcka te duket e kote . Gjithmone kam dash mos ta depertoj disi trishtimin por jeta me ka perplas shum keq dhe te drejten paskam qon i fort qe dola ne breg. Very Happy
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Interesant prej Thu 20 Jan 2011 - 3:39

Hobi i Gerit : Edhe pse i verbuar jam nga vuajtjet e jetes...ty te shikoj,pasi syri i dashurise eshte vete zemra..

A ndodh qe vuajtjet e jetes te jene mesim per te pare me mire ate qe deshiron zemra ?
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Thu 20 Jan 2011 - 3:40

Dhe ne fcb kam ber Gerit kete pyetje:Sa kg ka Geri?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Thu 20 Jan 2011 - 3:44

Interesant shkruajti:Hobi i Gerit : Edhe pse i verbuar jam nga vuajtjet e jetes...ty te shikoj,pasi syri i dashurise eshte vete zemra..

A ndodh qe vuajtjet e jetes te jene mesim per te pare me mire ate qe deshiron zemra ?
Them se po nje mesim i mir esht nje vuajtje per nje njeri , e kam provuar vet dhe tani mendoj qe nje vendim qe mar e mendoj shum her sepse duhet te bej shum kujdes sepse s'ma lejon me jeta nje vuajtje tjeter.
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Thu 20 Jan 2011 - 3:45

Engjellushja shkruajti:Dhe ne fcb kam ber Gerit kete pyetje:Sa kg ka Geri?
Kam shum kohe qe nuk jam peshuar , por kam qon 69 kg , tani kam 2 jav qe kam lon cigaren dhe se di ndoshta mund te jem dobsu akoma Laughing Very Happy
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Thu 20 Jan 2011 - 3:51

Viti qe lam pas per ty ishte?Tani edhe pse eshte veq fillimi i vitit 2011,cfare mendon ka fillu mbar apo i njejt si viti qe lam pas?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi