2010 pytje per Gerin.

Faqja 6 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtë

2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Sun 14 Nov 2010 - 5:02

First topic message reminder :

Ktu keni te drejt t'me beni mua personalisht 2010 pyetje .

Kush t'me bej nje pytje mua ju lutem para te vendos nr

>1

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Thu 20 Jan 2011 - 4:25

Engjellushja shkruajti:Viti qe lam pas per ty ishte?Tani edhe pse eshte veq fillimi i vitit 2011,cfare mendon ka fillu mbar apo i njejt si viti qe lam pas?
Ishte nje vite si gjithe te tjeret qe e shtyme si ta shtyjm , shum i angazhuar ne pune shum stres , tani qe jemi fute ne vitin tjeter ka mar nje pamje te re , kur po lulezojn lulet dhe endrrat po behen realiet.
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Wed 9 Feb 2011 - 5:24

Sa ndikojne te tjeret tek ju,qofte ne idete e juaja,mendimet e juaja apo zgjedhjet qe beni?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Bani prej Wed 9 Feb 2011 - 5:26

shi shi cuni vallaj , o ger pse ere gamor kan cel lulet ere po ca vendi ishim amon shkojme bashke , mer edhe ti shoqen tate ,dmth te dashruen tende hahah ene plluq axaxax o malok kam plot pytje po do ti boj kur te vish ok malok drreqi Boks
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Wed 9 Feb 2011 - 5:59

Princcesha shkruajti: Sa ndikojne te tjeret tek ju,qofte ne idete e juaja,mendimet e juaja apo zgjedhjet qe beni?
Varet ne cfar mendimesh duhet te jen , n.q.s jan personale mendimet e te tjerve i mar para sysh shum pak sepse me pelqen qe zgjedhjen e privatsie time ta boj vet dhe ne vedime te tjera normal qe mendimet e shoqeris bojn shum pjes dhe them qe 50% e tyre realizone.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Wed 9 Feb 2011 - 6:00

Bani shkruajti:shi shi cuni vallaj , o ger pse ere gamor kan cel lulet ere po ca vendi ishim amon shkojme bashke , mer edhe ti shoqen tate ,dmth te dashruen tende hahah ene plluq axaxax o malok kam plot pytje po do ti boj kur te vish ok malok drreqi
S'kan cel hala lulet Ban , Po ktu me ke mund te pyesesh mos te ngeli gjo merak.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Bani prej Thu 10 Feb 2011 - 5:45

po , sa lek le mrom o ger , ne bixhoz , hahahha axaxaxaxa
2 , ku do e kalosh shenvalentin
3 ke ta dashur per momentin , nqs se ke , na thuj kusht oshte hahhahah
axaxaxax plluqqqqqqqqqqq malok malok , gomar hahhahaha hahaha hahaha hahaha ke inat ti.
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Thu 10 Feb 2011 - 5:58

1 - Dje kam lon 11 mije nje skedine 10 mishe dhe nje 1 mishe , asnji e kapur Smile

2 - Shen valentinin do e kaloj ne pune , si c'do dite tjeter normale.
3 - Po kam te dashur , dhe nuk ka nevoj per emer rendesi ka qe e dua e me do .

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Erisa1 prej Thu 10 Feb 2011 - 9:29

Kur ka qen hera e fundit qe ke bo gili-vili? Laughing
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Thu 10 Feb 2011 - 9:35

Ne enderr para disa ditesh Embarassed

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Erisa1 prej Thu 10 Feb 2011 - 9:36

Kur ka qen hera e pare qe ke bo Gili-Vili?
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Thu 10 Feb 2011 - 9:40

Hmm mos gaboj , kur kam qon aty rreth 6-7 vjec me nje shoqen e klases Embarassed

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Bani prej Fri 11 Feb 2011 - 19:06

shi shi cuni ere gili-vili eeeee?
a malok ti heee , pis cun i keq je , hahaha
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Mon 14 Feb 2011 - 8:55

E ndjeni veten njeri me fat, apo Ti, vet Geri, jeni ai që ia keni hapur rrugën fatit?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Mon 14 Feb 2011 - 9:33

Princcesha shkruajti:E ndjeni veten njeri me fat, apo Ti, vet Geri, jeni ai që ia keni hapur rrugën fatit?

Jo nuk e ndiej veten njeri me fat asnji her nuk kam pas fatin e nje njeriu ne mire sado i mire qe kam qon.
Por jam me fate per familjen time qe kam dhe per disa njerz qe me duan.
Asnji her sja kam hapur rrugen fatit por e kam kerkuar dhe ne shum raste nuk ka ardh.
Smile

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Wed 2 Mar 2011 - 7:51

A mund të blihet çdo gjë me para?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Wed 2 Mar 2011 - 8:00

Hmm , mendoj qe ne diten e sotme ne realitet gjithcka blihet me lek , por per veten time do jepja nje pergjigje te thjesht
Nje njeri i vertet nuk blen gjithcka me lek , por cdo gje ne vendin e vet , kush duhet me lek blihet me lek , dhe kush me ndienje fitohet me ndienje
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Thu 3 Mar 2011 - 10:15

Sa Eshte e vlefshme shoqeria virtuale per ty?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Thu 3 Mar 2011 - 10:19

Pasi e kalon nje provim , shoqeria esht e vleshme aq sa dhe ne realitet.
E Para e njof , cfar tipi esht
E dyta e fuse ne shoqerin time deri ne kufurin e vogel
E treta mund te flas dhe me shpesh pasi e shof qe esht tipi ime dhe i mire i shoqeris
Dhe e fundit aty ai ka gjithcka nga une qe kerkon dhe esht nje pjes e shoqeris time si ne realitet.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Thu 3 Mar 2011 - 10:24

Po N.Q.S ai qe ti i beson,gjate gjithe kohes te ka genjyer dhe ti ke besu qe eshte nje mik i mire,si do veprosh kur e kupton se e gjitha ka qen nje genjeshter??
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Thu 3 Mar 2011 - 10:30

Engjellushja shkruajti:Po N.Q.S ai qe ti i beson,gjate gjithe kohes te ka genjyer dhe ti ke besu qe eshte nje mik i mire,si do veprosh kur e kupton se e gjitha ka qen nje genjeshter??
Do me ishte thyer zemra , dhe do ja kerkoja me cdo kusht PSEE , PSEE mua.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Thu 3 Mar 2011 - 10:32

Cfare ka vler per ty me se shumti ne botee,veq familjes dhe dashuris?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Thu 3 Mar 2011 - 10:35

Engjellushja shkruajti:Cfare ka vler per ty me se shumti ne botee,veq familjes dhe dashuris?
Pas ktyre dyjave , vjen shoqeria.
Qe normalisht ka shum vler per mua do te thuaja me shum vler por familja na ka bo koken dhe dashuria na mban gjall por dhe shoqeria esht pjesa me me vler.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Thu 3 Mar 2011 - 10:38

Okk...
Nese e dashura jote do ishte e semur nga nje semundje e pasheuar,do largoheshe nga ajo dhe ta li??
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Thu 3 Mar 2011 - 10:40

Engjellushja shkruajti:Okk...
Nese e dashura jote do ishte e semur nga nje semundje e pasheuar,do largoheshe nga ajo dhe ta li??
Nese un do e ndiej qe e dua vertet dhe nuk mund ta shtyj jeten pa te , dhe qe do isha i fejuar apo i martuar normal qe jo nuk do largohesha do i qendroja besnik asaj qe me perket mua dhe dashuris time.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Thu 3 Mar 2011 - 10:43

A jan boo ende 2010 pyetje ??eheh
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi