2010 pytje per Gerin.

Faqja 7 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtë

2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Sun 14 Nov 2010 - 5:02

First topic message reminder :

Ktu keni te drejt t'me beni mua personalisht 2010 pyetje .

Kush t'me bej nje pytje mua ju lutem para te vendos nr

>1

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Thu 3 Mar 2011 - 10:45

Joo , duhet te shkojn 90 faqe me u bo 2010 pytje.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Thu 3 Mar 2011 - 10:47

Pfff sqenkemi askun lone faree ahahah
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Thu 3 Mar 2011 - 10:47

Je tip i rezikshem apo tip i qet.?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Thu 3 Mar 2011 - 10:49

Cka adhuron me shume?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Thu 3 Mar 2011 - 10:52

Princcesha shkruajti:Je tip i rezikshem apo tip i qet.?
Asnji nga kto dyja.
As i rrezikshem
Dhe jo aq shum i qet sa te rri vetem duke fjet gjum
Jam normal , me degjohet zeri gjithesi , pa gjuhen jasht

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Thu 3 Mar 2011 - 10:54

Engjellushja shkruajti:Cka adhuron me shume?
Jeten time , bashk me te gjithe ata qe i dua.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Thu 3 Mar 2011 - 11:00

Kush jan miqt tu me te mire?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Thu 3 Mar 2011 - 11:02

Asnje me shum dhe asnje me pak pervec atyre qe kam pas deri me dje kam sot dhe do kem deri neser.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Arla prej Fri 4 Mar 2011 - 10:43

Geri ne qofte se i detyruar nga ambjenti ku jeton do rrethoheshe nga njerez qe nuk jane ne lartesine tende do mundoheshe ti shmangie apo do shoqeroheshe me ta duke e ruajtur lartesine tende?
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Fri 4 Mar 2011 - 11:03

Do mundohesha te isha sa me i shoqerushem me ata pa tregu se kush jam apo cfar niveli kam , do isha 1 me ata . Nivelin time e tregoj me ata njerz qe e kan po ashtu nivelin time , cdo gje ne vendin e vet.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Sat 12 Mar 2011 - 6:32

Thuhet shpesh se një njeri njihet nga gjërat e vogla. Cilat janëato gjëra “të vogla“ që sipas teje të bëjnë të jeshe Geri i vërtetë?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Sat 12 Mar 2011 - 8:00

Princcesha shkruajti:Thuhet shpesh se një njeri njihet nga gjërat e vogla. Cilat janëato gjëra “të vogla“ që sipas teje të bëjnë të jeshe Geri i vërtetë?
Hmm cdo kush ka deshiren e tije te boj cfar te doj me jeten e tije private , un ndoshta nuk kam arrit ne ate nivel qe te boj shum gjera per veten por jam mundu per shoqerin me shum , nuk esht asnji gjo e pamundur per nje x person qe te jet i vertet dhe gjerat qe ai bo jan te verteta dhe shum te vleshme per personalitetin e tije , un gjithmone mendoj qe kam qon nje person i thjesht e icik i hapur me te gjithe por me pelqen nje gjo e tille.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Sun 13 Mar 2011 - 10:55

Si me je me disponim sonte?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Sun 13 Mar 2011 - 11:04

Princcesha shkruajti:Si me je me disponim sonte?
Mire , nje dite pune por e bukur. Very Happy Very Happy

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Sun 13 Mar 2011 - 11:08

Geri shkruajti:
Princcesha shkruajti:Si me je me disponim sonte?
Mire , nje dite pune por e bukur. Very Happy Very Happy

Ska gje me te bukur dhe te punosh dhe te ndihesh mir. Very Happy

Gjeja e pare qe mendon kur ndihesh keq kushe eshte?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Sun 13 Mar 2011 - 11:13

Varet ne cfar askepti mund te ndihem keq...!

N.q.s do ndihem per gjerat e dashuris , normale qe do mendoj per njeriun e zemres time , sepse vetem aty te rri mendja.

E nese do ndihesha keq per gjerat e tjera ne mendje me bie qe me pa tjeter la largoj ate dhimbje sepse smund ti mbaj dote shum gjat.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Sun 13 Mar 2011 - 11:33

te bej nje pyetje keshtuu pak mo ndryshe ahahah...
Sa i keq jee?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Sun 13 Mar 2011 - 11:37

Engjellushja shkruajti:te bej nje pyetje keshtuu pak mo ndryshe ahahah...
Sa i keq jee?
Hmmm , vetem kjo qe nuk esht pyetje per mua , sepse kush esht ai njeri qe mund ta dije sesa i keq esht.
Dhe un po ashtu nuk e di nese kam gabuar diku dhe te jem i keq , por dhe nese kam gabu se kam bo me qellim kshu qe jam i lar.
Dhe ti gjithmone me ke thon " i keqi " ti duhet ta dish me mir
Very Happy

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Sun 13 Mar 2011 - 11:38

Geri shkruajti:
Engjellushja shkruajti:te bej nje pyetje keshtuu pak mo ndryshe ahahah...
Sa i keq jee?
Hmmm , vetem kjo qe nuk esht pyetje per mua , sepse kush esht ai njeri qe mund ta dije sesa i keq esht.
Dhe un po ashtu nuk e di nese kam gabuar diku dhe te jem i keq , por dhe nese kam gabu se kam bo me qellim kshu qe jam i lar.
Dhe ti gjithmone me ke thon " i keqi " ti duhet ta dish me mir
Very Happy
Sepse je xemla motres..Tkam shume xhan ..Je yll fare
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Mon 14 Mar 2011 - 2:13

Cili është suksesi yt më i madh në jetë?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Mon 14 Mar 2011 - 6:14

Princcesha shkruajti:Cili është suksesi yt më i madh në jetë?
Ndoshta do kisha dicka tjeter per te thon n.q.s kjo pytje do me bohesh pak kohe me par Smile
Por tani do them qe suksesi me i madh per mua esht nje person qe e dua e me do me nje fjal E Dashura ime , kte mund te quaj nje skukses sepse esht gjeja me e bukur qe mund te egzistoj. Very Happy

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Tue 15 Mar 2011 - 3:49

Sa është e lehtë të arrish të bëhësh dikushi dhe sa është e vështirë ta mbash?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Tue 15 Mar 2011 - 5:52

Princcesha shkruajti:Sa është e lehtë të arrish të bëhësh dikushi dhe sa është e vështirë ta mbash?
Cdo kush mund te bohet dikush nese mund jet i zoti te shkoj deri ne ate pike.
Dhe per veshtirsit lal s'mund te them sepse nuk i kam provu kto gjona , por mendoj qe duhet te jet icik e veshtir te mbash nje lartesi gjithmone , por dhe mund t'ja dalesh.
Smile

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Thu 17 Mar 2011 - 9:31

O Gerush kur do na e zbulosh ate te dashuren tende ere pse e mban sekret eheheh? hiihi hiihi
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Thu 17 Mar 2011 - 9:42

Engjellushja shkruajti:O Gerush kur do na e zbulosh ate te dashuren tende ere pse e mban sekret eheheh? hiihi hiihi
Hmmm , s'po e mbaj sekret un , rendesi ka qe ti e di se kush esht Very Happy

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 7 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi