2010 pytje per Gerin.

Faqja 4 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtë

2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Sun 14 Nov 2010 - 5:02

First topic message reminder :

Ktu keni te drejt t'me beni mua personalisht 2010 pyetje .

Kush t'me bej nje pytje mua ju lutem para te vendos nr

>1

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Mon 29 Nov 2010 - 7:03

Ne te vertet s'jam 100% pozitiv sepse c'do njeri ka te metat e veta , ndoshta te metat e mia shum pak njerz i njofin ose ata qe jan rrit me mua , por nje gje e sigurt esht ne mos 100% pozitiv s'jam aty ke 98% besoj , ose me sakt besojn se jam dhe mendoj se jam , qe kur kam lind ndoshta dicka per mua esht shkujt te ece vetem para te bej mir dhe te shof punet e mia , dhe gjerat e tjera ne rrugen e vet.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Arla prej Mon 29 Nov 2010 - 7:13

Geri ndodh qe ta vesh veten para veshtiresive per ti provuar vetes sa arrin t'ia dalesh mbane?
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Mon 29 Nov 2010 - 7:21

Nuk e kam provuar akoma veten perpara veshtirsive , ndoshta s'me ka ardh ajo mundesi ose s'me esht dhen rasti , dhe gjithmone eci me ate qe kemi pas deri me tani , dhe mendoj qe me von dhe n.q.s nuk dua un do dalin vet veshtirsit dhe aty mund ta shof veten , deri me sot kam qen ne boten time akoma.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Mandarina prej Tue 30 Nov 2010 - 7:31

kur keni genjyer pa arsye ?
avatar
Mandarina
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 76
 <b>Piket</b> Piket : 78
Regjistruar : 24/11/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Gjakove

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Tue 30 Nov 2010 - 8:48

Te dielen qe kaloj , me shoket e mi , nje genjeshter e shpejt dhe e nxeht vetem per te ber ca gallata.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Nov 2010 - 8:54

Kush te ngacmon pa arsye?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Tue 30 Nov 2010 - 9:01

Amon dleq , ti e ke dhon vet pergjigjen qe kur ke pyet Very Happy
Ja nje far Princcesha , Princcesha sepse shum me ngacmon
Embarassed Razz

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Nov 2010 - 9:04

Jo more sa e kece kjo princcesha

Je tip serioz , apo i qeshur?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Tue 30 Nov 2010 - 9:10

Ehe shum e keqe Razz

Tip serioz dhe i qeshur po ashtu , kur duhet te jem serioz jam serioz dhe ateher kur duhet te jem i qeshur jam me shum se nje i qeshur , por ne shumicen e rasteve nje cune me pamje serioze jam , dhe nga pas te zbus me nje buzqeshje. Very Happy

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Nov 2010 - 9:14

Ke ndonjE sekret qe si ke tregu njeriut, nese po cila eshte arsyja e sekretit?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Tue 30 Nov 2010 - 9:17

Deri me sot skam mbajt akoma sekrete , por dhe n.q.s kam pas nanji sekret dhe qe s'kam dashur vet ta tregoj direkt ma kan zbulu keshtu qe e kam vendos me miqt e mi kudo qofshin gjithcka e kam te hapur , te pakten e kam nje tip qe nuk mi mban zemra sekretet , apo gjerat e tjera direkt dalin jasht.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Nov 2010 - 9:38

Lendoheni leht, dhe a ju ka ndodhe te lendoheni rend deri me tani ?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Tue 30 Nov 2010 - 9:45

Princcesha shkruajti:Lendoheni leht, dhe a ju ka ndodhe te lendoheni rend deri me tani ?
Çdo njeri ka dobesit e tije , dhe un po ashtu , nje her e nje kohe sikur1 fjal te vetme t'me thuanin lendohesha shum pasi isha mbyll ne boten time , por tani jo me , gjithmone duhet te kesh nje arsye qe tjetri te kapi aty dhe te te lendoj sot per sot s'kam asnji arsye qe dikush t'me lendoj por gjithesi cfar nuk pret.
E kam pesuar dhe une nje lendim , normal si shumica qe zore mund t'me hiqet nga mendja por kam qen i fort dhe munda me ndimen e te tjerve t'ja dal pasi nuk mundesha per gjen me te vogel dhe pasojat mendoj qe akoma po i pesoj , dhe gjithmone kur me prekin ate gje dhe sot e ksaj dite lendohem sado qe nuk e leshoj veten.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Sun 5 Dec 2010 - 2:08

Geri per sa te njof, je teper i sinqert i durueshem, mendon ti se eshte e drejt kjo duke pas parasyshe se me cfar njerzish kemi te bejme, qe jan te paket ata qe jan te mire, apo me disa ke dhe rezervat tua!????
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Sun 5 Dec 2010 - 2:25

Nuk kam cfar te bej une , esht thjesht tipi njeriut qe tregohet i sinqert dhe duke hy ne brendesi te njerzve i njef dhe ata se si jan n,q,s dhe nje x person esht i sinqert ben pjes ne shoqerin time te sinqeritetit dhe n,q,s jo ateher ben pjes ne shoqeri tjeter dhe mese normale me shum rezerva dike un mund ta njof shum shpejt sesa i sinqert esht pa i ren pre atij njeriu.
Sinqeriteti esht dicka e mir qe duhet ta kem per vete jo per njeri tjeter ka disa njerz qe ndoshta e marin per keq kte fakt po jan gjera te kalushme , ne boten virtuale njef shum lloj njerzish por deri me sot jam i knaq per cdo gje.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Niku prej Sun 5 Dec 2010 - 4:37

cfar te ben te ndihesh mire gjithmone?
avatar
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Sun 5 Dec 2010 - 5:23

Familja qe kur zgjohem me flet me tonin me te embel te dashuris
Shoqeria qe me respekton ne limitin e fundit
Dhe miqesia qe me do deri ne piken e fundit.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Dec 2010 - 8:25

A e ke ndjerë ndonjëherë se ta kanë hedhur?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Thu 30 Dec 2010 - 10:08

Po , por prap kam vepruar ne ate menyr sikur se kam kuptu qe ma kan hedh qe ku do te dali ai X person dhe her tjeter kur ka dash ta boj prap te njejtin veprim ja kam perserit dhe te parin , jam tip i heshur por shum i keq ne disa aspekte

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Mon 3 Jan 2011 - 8:42

Ç’është ajo që kurrë nuk do ta kuptosh tek femrat?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Mon 3 Jan 2011 - 9:00

Qe pse jan kaq mistere ne kte bote.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Mon 3 Jan 2011 - 9:03

Very Happy
Dini të pranoni fajin kur gaboni?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Mon 3 Jan 2011 - 9:08

Princcesha shkruajti:Very Happy
Dini të pranoni fajin kur gaboni?
Normal qe po , kte gje as qe e ve ne dyshim , gabova e pranoj dhe kerkoj fale per ate gabim.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Vizitor prej Wed 5 Jan 2011 - 21:55

Thuhet se jeta eshte me e madhe se vdekja, kurse dashuria me e madhe se keto te dyja. A i besoni thenies se, dashuria do ta shpetoje boten?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Geri prej Fri 7 Jan 2011 - 6:44

Thenia me mir do ishte "Bota te shpetoj nga dashuria" Very Happy
Jeta e nje njeriu them qe esht me e madhe dhe se dashuria e ne fund te fundit c'esht dashuria hic gjo sot ke e neser ske , ndersa jet vetem 1 esht.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 2010 pytje per Gerin.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi