Cfare te intereson te dish rreth meje, mos ngurro pyet (Merisa)???

Shko poshtë

Cfare te intereson te dish rreth meje, mos ngurro pyet (Merisa)???

Mesazh nga Merisa prej Sun 14 Nov 2010 - 7:01

Ketu mund te pyesni per ate se cfare ju intereson te dini per mua...
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te intereson te dish rreth meje, mos ngurro pyet (Merisa)???

Mesazh nga Geri prej Sun 14 Nov 2010 - 7:02

Kur do fejohesh ?

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te intereson te dish rreth meje, mos ngurro pyet (Merisa)???

Mesazh nga Merisa prej Sun 14 Nov 2010 - 7:03

hehe shume shpejt
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te intereson te dish rreth meje, mos ngurro pyet (Merisa)???

Mesazh nga Dewil prej Sun 14 Nov 2010 - 7:05

me qka meresh gjat kohes se lir
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te intereson te dish rreth meje, mos ngurro pyet (Merisa)???

Mesazh nga Merisa prej Sun 14 Nov 2010 - 7:07

Dewil shkruajti:me qka meresh gjat kohes se lir
edhe pse kam shume pak kohe te lire shpesh mirrem me volejboll lexoj ndoj gje ne forum e keshtu
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te intereson te dish rreth meje, mos ngurro pyet (Merisa)???

Mesazh nga Dewil prej Sun 14 Nov 2010 - 7:11

cili esht personi qe me shum i besoni
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te intereson te dish rreth meje, mos ngurro pyet (Merisa)???

Mesazh nga Geri prej Sun 14 Nov 2010 - 7:15

Sa % jeni reale ne Vitrualitet?

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te intereson te dish rreth meje, mos ngurro pyet (Merisa)???

Mesazh nga Alda Nikos prej Sun 14 Nov 2010 - 9:53

çfar vlersote nje person
avatar
Alda Nikos
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 1698
 <b>Piket</b> Piket : 1724
Regjistruar : 12/11/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tiran

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te intereson te dish rreth meje, mos ngurro pyet (Merisa)???

Mesazh nga Merisa prej Sat 20 Nov 2010 - 11:51

Dewil shkruajti:cili esht personi qe me shum i besoni
Personit te cilit i besoj me se shumti eshte shoqja ime me e ngushte
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te intereson te dish rreth meje, mos ngurro pyet (Merisa)???

Mesazh nga Merisa prej Sat 20 Nov 2010 - 11:52

Geri shkruajti:Sa % jeni reale ne Vitrualitet?
95% jom reale
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te intereson te dish rreth meje, mos ngurro pyet (Merisa)???

Mesazh nga Merisa prej Sat 20 Nov 2010 - 11:53

lori shkruajti:çfar vlersote nje person
Tek nje person me se shumti e vleresoj sinqeritetin.
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te intereson te dish rreth meje, mos ngurro pyet (Merisa)???

Mesazh nga Geri prej Sat 20 Nov 2010 - 11:56

Çfar do doje me shum ne jeten jote?

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te intereson te dish rreth meje, mos ngurro pyet (Merisa)???

Mesazh nga Shpejtimi prej Thu 9 Dec 2010 - 5:42

Cila eshte endrra jote qe shpreson qe nje dite te te behet realitet?
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te intereson te dish rreth meje, mos ngurro pyet (Merisa)???

Mesazh nga Loni prej Thu 9 Dec 2010 - 7:04

Merisa shkruajti:
Geri shkruajti:Sa % jeni reale ne Vitrualitet?
95% jom reale

Po ne jeten e perditshme i bie se jeni 100% reale, dmth nuk genjeni kurre, nuk fsheheni kurre, nuk heshtni kurre, etj! Apo, marrim virtualitetin, dmth 95% jeni reale dhe vetem 5% genjeni, fshehni, heshtni, shtoni etj? Jo vetem qe nuk me duket e pranuheshme kjo shifer, por as e besuheshme jo, perveq nese duhet te ta beje qejfin ty. Shpresoje se ne momentin qe jeni pergjigjur e keni pasur me ngut dhe keni gabuar kur e keni shkruajt nr 9 ( ndoshta 35% apo 45% keni menduar).
Mendoj keshtu sepse nga sa kam arrit te kuptoj tek ju, nuk me duket se jeni person qe parapelqeni ta genjeni veten, apo e kam gabim?

Te jesh sot 95 % reale, nenkupton ta vesh zemren ne tavolin perpara cdo kujte, dhe ne kete rast pasojat jane te pa parashikuheshme, pavaresishte edhe nese jemi njeri me human dhe me i pagabuheshem ne kete rruzull!
avatar
Loni
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 247
 <b>Piket</b> Piket : 247
Regjistruar : 03/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te intereson te dish rreth meje, mos ngurro pyet (Merisa)???

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Dec 2010 - 8:33

Çfarë dhuntish mendon se ke?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te intereson te dish rreth meje, mos ngurro pyet (Merisa)???

Mesazh nga Merisa prej Fri 8 Apr 2011 - 20:21

Loni shkruajti:
Merisa shkruajti:
Geri shkruajti:Sa % jeni reale ne Vitrualitet?
95% jom reale

Po ne jeten e perditshme i bie se jeni 100% reale, dmth nuk genjeni kurre, nuk fsheheni kurre, nuk heshtni kurre, etj! Apo, marrim virtualitetin, dmth 95% jeni reale dhe vetem 5% genjeni, fshehni, heshtni, shtoni etj? Jo vetem qe nuk me duket e pranuheshme kjo shifer, por as e besuheshme jo, perveq nese duhet te ta beje qejfin ty. Shpresoje se ne momentin qe jeni pergjigjur e keni pasur me ngut dhe keni gabuar kur e keni shkruajt nr 9 ( ndoshta 35% apo 45% keni menduar).
Mendoj keshtu sepse nga sa kam arrit te kuptoj tek ju, nuk me duket se jeni person qe parapelqeni ta genjeni veten, apo e kam gabim?

Te jesh sot 95 % reale, nenkupton ta vesh zemren ne tavolin perpara cdo kujte, dhe ne kete rast pasojat jane te pa parashikuheshme, pavaresishte edhe nese jemi njeri me human dhe me i pagabuheshem ne kete rruzull!
Realiste jam kjo qe jam nuk para pelqej te genjej askend edhe pse shume pak flas per veten time si ne virtualitet ashtu edhe ne realietet me ata persona qe njoh jam shume reale do te thot me ata qe kam besim
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te intereson te dish rreth meje, mos ngurro pyet (Merisa)???

Mesazh nga Merisa prej Fri 8 Apr 2011 - 20:26

Geri shkruajti:Çfar do doje me shum ne jeten jote?
njeriu sa jeton kerkon me shume ne jete, e vetmja gje qe do doja do ishte te kthehesha ca vite prapa, te isha te pakten nje dite me ate qe me mungon shume
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te intereson te dish rreth meje, mos ngurro pyet (Merisa)???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi