Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Nov 2010 - 9:29

Mund te me beni pytje ketu Very Happy


Edituar për herë të fundit nga Princcesha në Mon 15 Nov 2010 - 18:27, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Gentta prej Sun 14 Nov 2010 - 9:45

cfar vlereson tek shoqeria
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Alda Nikos prej Sun 14 Nov 2010 - 9:59

sa e vlerson shoqerin
avatar
Alda Nikos
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 1698
 <b>Piket</b> Piket : 1724
Regjistruar : 12/11/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tiran

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Nov 2010 - 18:33

Donila dhe lori, flm per pytjen meq qenka pytja e njejt po ju pergjigjem me nje te dyjave.

Shoqeria eshte nje emer i madhe nese e shofim me ate Syrin e sinqeritetit,tek shoqeria vlersoj pikerisht sinqeritetin, besimin e fort, respektin dhe vet vlera e mbajtjes se shoqeris komunikimi me njeri-tjetrin eshte shum i rendesishem se si e bejm ate,menyra e tij, gjithmon shoqeria e vlersuar nga un do jet kjo por dhe ta ket durimin , nese nuk ke durim qdo gje prishet shpejt.!

avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Bani prej Mon 15 Nov 2010 - 19:29

Razz
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Shpejtimi prej Mon 22 Nov 2010 - 19:20

cila eshte ngjyra qe ju pelqeni me shume?
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 23 Nov 2010 - 22:17

Cka mendon per rinin sot?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 25 Nov 2010 - 2:43

Shpejtimi shkruajti:cila eshte ngjyra qe ju pelqeni me shume?

Ngjyra qe me pelqen me se shumti , eshte ngjyra e zez dhe kafe, te gjith me pyesin pse pikerisht kjo ngjyr, nuk e di thjesht me pelqejn ngjyrrat e errta. Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 25 Nov 2010 - 2:47

Engjellushja shkruajti:Cka mendon per rinin sot?

Me shume deshir do te thoja fjalet me te mira per Rinin ,nese do ishin pikerisht ashtu siq deshiroja, por per fat te keq jan te pak ata qe jan ne rrugen e duhur,mund te thoja vetem nje gje se te mirat i kan cu pesh, me shume lakmojne te keqen sesa te miren, Rinia qe nuk shkollohet shkojne drejt nje fundi te tyre ku ne cdo aspekt do deshtojn ne jete, dhe per fat te keq keshtu po ndodhe me Rinin ton!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Geri prej Thu 25 Nov 2010 - 6:51

Kur ka qen dita me e lumtur per ty?

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Dewil prej Thu 25 Nov 2010 - 6:53

cile esht personi qe me shum i besoni?
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 25 Nov 2010 - 6:59

Geri shkruajti:Kur ka qen dita me e lumtur per ty?

18.03.2009 ditlindja ime kur kisha Babin gjall,e vetmja arye qe isha e lumtur ishte kur degjova disa fjale te embla nga Babi im, qe ishte krenar per mua , ishte nje dit qe sdo ta harroj kurr qe kaluam aq bukur sikur ta dija qe do ishte ditlindja e fundit qe do festonim bashke Crying or Very sad
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 25 Nov 2010 - 7:00

Dewil shkruajti:cile esht personi qe me shum i besoni?

Eshte shoqja ime nga Tirana Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Shpejtimi prej Tue 30 Nov 2010 - 13:40

Nese do i kishe vetem 24 ore jete me ke do ti kalonit ato ore edhe ku ne cilin vend (pervq antarve te familje po mendoj) por me dike qe ta do zemra?(pyetja vlen edhe per njerzit ne boten reale edhe per njerzit ne boten virtuale)
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 2 Dec 2010 - 6:26

Hmm shpejtim, do kaloja me ate person qe do ndaje jeten time me te, ne cilin vend?, sigurisht qe ne Peje aty ku linda dhe dua te vdes.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Arla prej Thu 2 Dec 2010 - 6:30

Pershendetje Viola, e doni boten me shume se jeten?
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 2 Dec 2010 - 6:36

Flm Arla.
Sigurisht se jo Bota Jeton per vete dhe jo per mua, kam deshir ta vizitoj boten te njof cdo gje qe ka gjithandej por nuk eshte Jeta ime, Jeten e jetoj dhe e shijoj un dhe e dua me shume mbi te gjitha.!!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Geri prej Wed 8 Dec 2010 - 8:05

Çfar do te thot per ty "MIQESI"

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 8 Dec 2010 - 9:32

Miqesi per mua do te thot qe ta duash Mikun/en po aq dhe sa veten, te mos ta genjesh, te ndashe te miren dhe te kecen me te, besimin dhe miqesin qe te fal ta ruj si syt e ballit dhe ta fitoj ate jo ta vjedhe,Miqesi do te thot kur raportet ne mes njeri-tjetrit te jet i drejt dhe i fort qe do te thot mbeshtetja shpirtrore afersia e saje, ngrohtesia si ne te mir dhe ne te keq,sinqeriteti modestia , Miqesi eshte nje fjale e madhe qe jan te paktet ata qe ja dine rendesin asaj, un per ata qe i quaj Miqe dhe i kam momentalisht jam plotesish e kenaqur ne zhgjedhjen qe kam bere i perkasin Botes sime, sikur keta ne realitet po ashtu dhe ne vituarilitet.!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Geri prej Wed 8 Dec 2010 - 9:44

E keni hedh posht shoqerin nanji her?

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 8 Dec 2010 - 9:53

Shoqeria eshte dicka e vleshme per mua, si mund ta hedh posht,ata qe i kam per zemer , qe ju kam fal shoqeri dhe me kan fale, qe jan treguar te sinqert dhe te besushem me mua as qe behet fjale ti hedhe posht, ndoshta eshte nje numer i vogel te cilet me kan detyruar ti injoroj per shkak te zhgenjimit nga ata, posht si kam hedh thjesht jam munduar ti largoj duke i injoruar pa i lenduar edhe pse ata me kan lenduar mua.!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Geri prej Wed 8 Dec 2010 - 10:07

Ndien nostalgji per vendlindjen?

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Arla prej Wed 8 Dec 2010 - 10:09

Per cfare temash mes miqve perfshihet Viola dhe cilave ju qendron indiferente?
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 9 Dec 2010 - 5:33

Geri shkruajti:Ndien nostalgji per vendlindjen?

Ndijej vertet nostalgji per vendlindjen, aty eshte vendi ku linda dhe femirin kalova, eshte nje ndjenje e bukur kur i kutoj por dhe e dhimbshme sepse me mungon shume vendi im.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 9 Dec 2010 - 10:37

Arla shkruajti:Per cfare temash mes miqve perfshihet Viola dhe cilave ju qendron indiferente?

Temave te pergjithshme njeriu nga shoqeria meson shume si dhe ata nga un, tek temat e jetes se perditshme atyre profisionale , duke par gjithmon qe me pershtaten mua , ne cdo tem kam dhe kujdes dhe rezerva ka nga ato qe jam dhe indifirente, duke ju ikur gjithmon situatave te pakendshme.!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi