Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Nov 2010 - 9:29

First topic message reminder :

Mund te me beni pytje ketu Very Happy


Edituar për herë të fundit nga Princcesha në Mon 15 Nov 2010 - 18:27, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Tejlor prej Fri 10 Dec 2010 - 0:59

cila eshte enderra jote ne sirtare
avatar
Tejlor
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 397
 <b>Piket</b> Piket : 401
Regjistruar : 31/10/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : kavaj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 10 Dec 2010 - 1:07

Tejlor shkruajti:cila eshte enderra jote ne sirtare

Te arri qellimet e mia, karrieren ne rradhe te pare dhe fati i jetes sime!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Shpejtimi prej Fri 10 Dec 2010 - 1:26

Cka do te deshiroje ne kete monement te kesh e nuk e ke e qe te mungon shume e qe ke deshire ta kesh?
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 10 Dec 2010 - 1:30

Shpejtimi shkruajti:Cka do te deshiroje ne kete monement te kesh e nuk e ke e qe te mungon shume e qe ke deshire ta kesh?

Deshira kam te shumta po ajo me e vecanta dhe qe ndjej mall te madhe eshte ta kisha Babin gjall do jepja cdo gje qe kam! Sad Sad Sad Sad Sad Sad
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 10 Dec 2010 - 2:14

Cka pret nga jeta,dhe cila eshte ajo gje per te cilen kishe dhen gjithcka qoft edhe jeten?!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 10 Dec 2010 - 12:06

Nga jeta pres, te arri sukseses e mia , realizimi i karrieres, lumturin me njerzit qe me rrethojne, jeten do e jepja dhe gjithcka qe kam vetem per nje person dhe ai eshte Babi im, te ishte gjall.!!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Erisa1 prej Fri 10 Dec 2010 - 12:09

Si e ka emrin idhulli jot?
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Niku prej Sat 11 Dec 2010 - 6:44

je e dashuruar?
avatar
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 13 Dec 2010 - 6:56

Erisa shkruajti:Si e ka emrin idhulli jot?


Anriana Lima
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 13 Dec 2010 - 6:57

Niku shkruajti:je e dashuruar?


Po me jeten time.!
Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 14 Dec 2010 - 9:52

Cka urren me se shumti ne jete?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 18 Dec 2010 - 23:23

Un urrej Genjeshtrat dhe vetem Genjeshtrat, sepse jan pikerisht temeli i gjithave ligesive tjera.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Interesant prej Thu 20 Jan 2011 - 3:43

Nese do te te jepej rrasti te beheshe Rezhisere i nje filmi Romace, ke do e leje personazh kryesor, mashkullin apo femren ? Very Happy
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 20 Jan 2011 - 10:03

Interesant shkruajti:Nese do te te jepej rrasti te beheshe Rezhisere i nje filmi Romace, ke do e leje personazh kryesor, mashkullin apo femren ? Very Happy

Mashkullin Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga MitrovicA prej Thu 20 Jan 2011 - 12:05

a eshte evrete qe po thojn diqka dy vet vis vis po bajn hehehhehe
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 20 Jan 2011 - 21:24

MitrovicA shkruajti:a eshte evrete qe po thojn diqka dy vet vis vis po bajn hehehhehe

qka eshte kjo vis vis vella se jam gjermane una se di shqipen hic
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga MitrovicA prej Thu 20 Jan 2011 - 22:41

oo ti valla dreqin e din ku bon vo e nuk po e din qka eshte kjo viz viz a kur dy vet bajn diqka na thojna qka po boni viz viz hahha
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 21 Jan 2011 - 2:42

MitrovicA shkruajti:oo ti valla dreqin e din ku bon vo e nuk po e din qka eshte kjo viz viz a kur dy vet bajn diqka na thojna qka po boni viz viz hahha
e mir se e mora vesh , shuj mos bertit shume dreq , se dhe muret kan vesh
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga MitrovicA prej Fri 21 Jan 2011 - 5:46

e te krist trupi po kush eshte ka bertet e ti qka je shtre ne shpin e p qkarravitesh ashtu a
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pytje nga ju, pergjigje nga Viola.!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi