Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Shko poshtë

Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Nov 2010 - 18:36

Mund ta shprehni opinionintuaj rreth meje ketu: Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Geri prej Mon 15 Nov 2010 - 23:46

Mund te shkuaja nje faqe viola
Por me nje fjal do e pelmbledh "Je e pa cmushme"

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Tejlor prej Tue 16 Nov 2010 - 1:02

nuk te njoh......me sa me kan then e vecant ne llojn tend
avatar
Tejlor
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 397
 <b>Piket</b> Piket : 401
Regjistruar : 31/10/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : kavaj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga MitrovicA prej Tue 16 Nov 2010 - 1:26

sen hiq nuk vyn shtrig je viola hahahahahahhahaha


per me fol per ty duhet nje roman me shkru hehe
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Gentta prej Tue 16 Nov 2010 - 1:27

eshte e vertet duhet me shum se ne roman per te fol me ty vetem te them qe je e mrekullueshme
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Shpejtimi prej Wed 17 Nov 2010 - 22:42

je shume e mire kaq di me te thene.....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Loni prej Thu 18 Nov 2010 - 2:20

Te mirat:aktive, e gjalle, e dashur, shahramante,e zgjuar.

Te kqijat (te metat):temperamente dhe naive.
avatar
Loni
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 247
 <b>Piket</b> Piket : 247
Regjistruar : 03/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Alda Nikos prej Thu 18 Nov 2010 - 6:32

shume e sjellshme goce e mir
kem shum rrespekt
je ylle
avatar
Alda Nikos
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 1698
 <b>Piket</b> Piket : 1724
Regjistruar : 12/11/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tiran

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Nov 2010 - 10:48

Loni shkruajti:Te mirat:aktive, e gjalle, e dashur, shahramante,e zgjuar.

Te kqijat (te metat):temperamente dhe naive.

Un i pranoj opinionet cfar do qofshin ato,sepse dhe nga opinionet merr nejriu mesim, flm per te dy anet e opinionit Loni.!

Ju flm te gjithve per komplimentet dhe fjalet e bukura. Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Shpejtimi prej Fri 19 Nov 2010 - 17:45

ti meriton shume me shume se sa nje fal e vetme e bukur sepse ti je nje vajze pa asnje te mete....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 20 Nov 2010 - 4:25

Eshte e keqe Viola ahuahauh
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Shpejtimi prej Sat 20 Nov 2010 - 10:40

Engjellushja shkruajti:Eshte e keqe Viola ahuahauh
pajtohem me mendimin tend hihihihihihi.....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 20 Nov 2010 - 10:59

Engjellushja shkruajti:Eshte e keqe Viola ahuahauh

Aq e keqe sa dhe ti, ngjajme shume se jemi dhe motra
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 20 Nov 2010 - 23:59

Princcesha shkruajti:
Engjellushja shkruajti:Eshte e keqe Viola ahuahauh

Aq e keqe sa dhe ti, ngjajme shume se jemi dhe motra
ahahah prandaj thash mi
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Shpejtimi prej Sun 21 Nov 2010 - 20:27

Engjellushja shkruajti:
Princcesha shkruajti:
Engjellushja shkruajti:Eshte e keqe Viola ahuahauh

Aq e keqe sa dhe ti, ngjajme shume se jemi dhe motra
ahahah prandaj thash mi

Sado qe e shani njera tjetren qe te dyja jeni engjujt e botes per mua nuk ju ndaj kurr qe te bej krahasime per ju dyja se cila jeni me e keqe a po cila nga ju dyja eshte me e mire per mua jeni gjithmon te mira edhe pa asnje te mete... Razz
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Dewil prej Mon 22 Nov 2010 - 9:47

goc e mir e sjellshme e nderuar e mir me te gjitha tmira engjulll syrin
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga pink_lady prej Thu 2 Dec 2010 - 7:31

je njish fare Si thuj ? dhe shejtone hahaha
avatar
pink_lady
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1108
 <b>Piket</b> Piket : 1126
Regjistruar : 30/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : UK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Shpejtimi prej Thu 2 Dec 2010 - 7:37

pink_lady shkruajti:je njish fare dhe shejtone

Bash shejtane eshte mos ma keq (mazamakeq) per ate qe ka me marr per nuse hahahahhaha.....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Bani prej Thu 2 Dec 2010 - 10:05

hahah e ke gjet plako ashtu eshte me verte
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 4 Dec 2010 - 11:07

Kush ju tha juve qe jam shejtane? Shocked


Shejtana jeni vet
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Loni prej Sat 4 Dec 2010 - 11:12

Me sa e kam pa une (ne enderr kuptohet) syret ne leter eshte viola! Very Happy
avatar
Loni
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 247
 <b>Piket</b> Piket : 247
Regjistruar : 03/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Shpejtimi prej Sat 4 Dec 2010 - 17:41

Shejtane je he po me cfar do?
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Opinioni dhe mendimi juaj per mua (viola).!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi