Vrasja e taksistit, arrestohen 3 minorenë

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Vrasja e taksistit, arrestohen 3 minorenë

Mesazh nga Geri prej Tue 30 Nov 2010 - 6:26


Zgjerohet harta e dyshimeve për autorët e vrasjes së taksistit Fredi Talelli në Korcë. Policia e Lezhes ka bërë shoqërimin e tre minorenëve, dy nga fshati Ishull Lezhë i Lezhës dhe njëri nga qyteti i Lacit. Të shoqëruarit i përkasin datëlindjes së vitit 1994. Shoqërimi i tyre është bërë pasi nga kryerja e hetimeve dyshohen të kenë lidhje apo dijeni mbi vrasjen e taksistit Fredi Talelli.
Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e minorenit nga Laci është gjetur një automatik model “56” dhe një krehër me fishekë që dyshohet se është arma e vrasjes së taksistit.
Gjithashtu, në një kanal kullimi në fshatin Ishull Lezhë është gjetur një targë automjeti “DV 203 A”, që i përket automjetit taksi të Talellit.
Edhe vrasësi i arrestuar nga policia është një adoleshent. Ndërsa bashkëpunëtoret e tij janë dy 21 vjecarë.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi