Mendimi juaj per mua?

Shko poshtë

Mendimi juaj per mua?

Mesazh nga Alda Nikos prej Thu 2 Dec 2010 - 1:55

Mendimet tuaja per Lorin
avatar
Alda Nikos
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 1698
 <b>Piket</b> Piket : 1724
Regjistruar : 12/11/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tiran

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi juaj per mua?

Mesazh nga Shpejtimi prej Thu 2 Dec 2010 - 16:38

Shume e mire...
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi juaj per mua?

Mesazh nga Arla prej Thu 9 Dec 2010 - 9:06

Mund te flasesh pak me gjeresisht per veten per te qene ne gjendje te japim nje mendim mbi ju!?
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi juaj per mua?

Mesazh nga Shpejtimi prej Thu 9 Dec 2010 - 13:09

Veq kush ta ka inatin plast si kripa ne zjarre se ke nje zemer flori...
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi juaj per mua?

Mesazh nga engjell a djall prej Mon 20 Dec 2010 - 5:13

pse shkon ne itali?
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi juaj per mua?

Mesazh nga Alda Nikos prej Mon 20 Dec 2010 - 7:24

Rockstar shkruajti:pse shkon ne itali?

Ne Itali kam gjysmen e familjes dhe do shkojm te festojm krishlindjet dhe vitin e ri
avatar
Alda Nikos
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 1698
 <b>Piket</b> Piket : 1724
Regjistruar : 12/11/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tiran

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi juaj per mua?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 20 Dec 2010 - 7:26

Eshte nje vajz e sjellshem, dhe e shoqeruar e kam xhan
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendimi juaj per mua?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi