TrOpIcAl ju pershendet....

Shko poshtë

TrOpIcAl ju pershendet....

Mesazh nga TrOpIcAl prej Thu 2 Dec 2010 - 13:00

Rastsisht duke lexuar ne google gjeta ket forum dhe me pelqevi.
Jam 31 vjeqar nga Prishtina. Hobi kam tenisin kurse profesion tregtin. Kohen e lire zakonisht e kaloj ne net dhe nganihere neper chat te nryshem. Kam shpres se do ta kaloj mire me juve....
avatar
TrOpIcAl
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3
 <b>Piket</b> Piket : 5
Regjistruar : 02/12/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TrOpIcAl ju pershendet....

Mesazh nga Gentta prej Fri 3 Dec 2010 - 1:44

Mre se erdhe TROPICAL shpresoj tja kalosh sa me bukur me ne
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TrOpIcAl ju pershendet....

Mesazh nga Niku prej Fri 3 Dec 2010 - 5:35

mir se ke ardh tropical
avatar
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TrOpIcAl ju pershendet....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 3 Dec 2010 - 7:57

TrOpIcAl shkruajti:Rastsisht duke lexuar ne google gjeta ket forum dhe me pelqevi.
Jam 31 vjeqar nga Prishtina. Hobi kam tenisin kurse profesion tregtin. Kohen e lire zakonisht e kaloj ne net dhe nganihere neper chat te nryshem. Kam shpres se do ta kaloj mire me juve....

Pershendetje dhe mire se erdhe ne mesin ton, na vjen mire qe te pelqeu Forumi, gjithashtu shpresojm qe mos te zhgenjehesh, argetim te kendshem ne shoqerin ton.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TrOpIcAl ju pershendet....

Mesazh nga Erisa1 prej Fri 3 Dec 2010 - 9:33

TrOpIcAl shkruajti:Rastsisht duke lexuar ne google gjeta ket forum dhe me pelqevi.
Jam 31 vjeqar nga Prishtina. Hobi kam tenisin kurse profesion tregtin. Kohen e lire zakonisht e kaloj ne net dhe nganihere neper chat te nryshem. Kam shpres se do ta kaloj mire me juve....


Mire se erdhe ne forumin tone,
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TrOpIcAl ju pershendet....

Mesazh nga Dewil prej Sat 4 Dec 2010 - 4:34

Mir se erdhe Tropical welcombe
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TrOpIcAl ju pershendet....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi