Aksident në Klos-Burrel, humb jetën 28 vjeçari

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Aksident në Klos-Burrel, humb jetën 28 vjeçari

Mesazh nga Geri prej Sun 5 Dec 2010 - 9:27


Një aksident i rëndë në aksin rrugor që lidh Klosin me Burrelin i ka marrë jetën një 28 vjeçari në orët e pasdites së sotme.
Sipas autoriteteve një mjet tip fuoristradë ka dalë nga rruga duke shkaktuar vdekjen e 28 vjeçarit Ervin Losha dhe duke plagosur dy personat e tjerë që ndodheshin në automjet.
Policia ka mberritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet. Pista e parë mbetet e ajo e aksidentit si pasojë e terrenit rrugor të rënduar nga rrëshqitjet e dherave pas reshjeve të shumta të shiut që pëfshinë zonën ditët e fundit

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi