Cili esht filmi i fundit qe keni pare?

Shko poshtë

Cili esht filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga simpatiku prej Tue 7 Dec 2010 - 7:14

cili eshte filmi qe keni pare per here te fundit?
avatar
simpatiku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 226
 <b>Piket</b> Piket : 242
Regjistruar : 22/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili esht filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga simpatiku prej Tue 7 Dec 2010 - 23:40

hahahaa a kurr nuk po kqyrni filma a


filmi qe une kame per here te fundit eshte "engjejt e charlit" ,dhe "grushte gjaku I -II".
avatar
simpatiku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 226
 <b>Piket</b> Piket : 242
Regjistruar : 22/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili esht filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Dewil prej Wed 8 Dec 2010 - 1:13

the last exorcism, final destination 5
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili esht filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Geri prej Wed 8 Dec 2010 - 11:17

Charlie St. Cloud

Charlie St. Cloud që pas vdekjes së vëllait të vogël ka ndryshuar shumë dhe e ka shumë të vështirë të vazhdojë jetën. Ai madje fillon edhe punë si pastrues tek varresat ku dhe është varrosur vëllai i tij. Por kur një vajzë hyn në jetën e tij, ai duhet të bëjë një zgjidhje… të mbajë premtimin që i bëri Samit apo të shkojë pas vajzës që ai dashuron.
Nje filem tmerresisht i bukur dhe Romantik

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili esht filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Loni prej Wed 8 Dec 2010 - 11:22

"Piranha"
avatar
Loni
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 247
 <b>Piket</b> Piket : 247
Regjistruar : 03/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili esht filmi i fundit qe keni pare?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi