Nje keshill , dhe nje fjal te embel..!

Shko poshtë

Nje keshill , dhe nje fjal te embel..!

Mesazh nga Geri prej Thu 9 Dec 2010 - 9:08

Meqense esht Lagja ime po e hap nje teme , nuk esht se me pelqen aq shum por hajt mo.

Do doja nga ju te gjithe , per mua nje keshill ku une jam gabim n.q.s kam dhe nje fjal te embel n.q.s kam
Very Happy

Ose me sakt , nje pergjigje ne kte foto Razz
_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje keshill , dhe nje fjal te embel..!

Mesazh nga Shpejtimi prej Thu 9 Dec 2010 - 13:02

hmmmmmmmmm je nje gac e mluar ti oooooo....
hahhahahaahahahhhaaaaa....
veq une te njof....
hahahahahahahhhaaaa...
po bej shaka se je nje cun i mire....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje keshill , dhe nje fjal te embel..!

Mesazh nga Gentta prej Thu 9 Dec 2010 - 18:52

nje cun i mrekullueshem dhe vashdo keshtu sic po vashdon Smile
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje keshill , dhe nje fjal te embel..!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 10 Dec 2010 - 1:01

Keshill do te thoja qe mos ti harrosh Miqet e vertet, mos le veten kurr pas dore.!
Fjala me embel qe do i permbledhja me nje te vetme Engjell i vertet nje shpirt njeriu i padjallezuar, uroj te jesh gjithmon i till.!!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje keshill , dhe nje fjal te embel..!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 10 Dec 2010 - 2:27

Atehere keshilla ime do ishte,mos i harro ata qe te duan,mos i le pas dore!Nuk mund te them me nje fjal te vetme se sa cun i mire je,nje engjell i vertet,dhe nje njeri i pazevendesushem per mua.!
T'kam xhan
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje keshill , dhe nje fjal te embel..!

Mesazh nga Niku prej Sat 11 Dec 2010 - 6:38

o geri nuk dua te them qe je shum i mir sepse kete fjal nuk e perdor aq shpesh dhe them qe je nje cune i mire me gjithe te mirat qe e do shoqerin dhe mos harro dhe ty shoqeria te do realisht ashtu si je cune pa djallezime dhe gjithmone i urt keshille nga une do te thoja ler cigaren dhe keshilla tjeter mos ndrysho se po ndryshove e di vet ti vella
avatar
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje keshill , dhe nje fjal te embel..!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Jul 2011 - 6:18

Mos harro asnjeher ata qe te duan, si dhe je njeri i pazevendesushem per mua, t'kam xhan
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje keshill , dhe nje fjal te embel..!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi