Hajdeni me pyete une pergjigjem(lori) .

Shko poshtë

Hajdeni me pyete une pergjigjem(lori) .

Mesazh nga Alda Nikos prej Thu 9 Dec 2010 - 9:28

Munde te me pyesni e un do te pergjigjen per aqe sa mundem
avatar
Alda Nikos
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 1698
 <b>Piket</b> Piket : 1724
Regjistruar : 12/11/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tiran

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hajdeni me pyete une pergjigjem(lori) .

Mesazh nga Shpejtimi prej Thu 9 Dec 2010 - 12:54

pershendetje une te jem i pari te te bej pyetje? ok!!!

si e vlersoni nje njeri?
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hajdeni me pyete une pergjigjem(lori) .

Mesazh nga Alda Nikos prej Fri 10 Dec 2010 - 8:28

ashtu si esht me te mira dhe me te meta vetem qe te jet i sinqerte
avatar
Alda Nikos
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 1698
 <b>Piket</b> Piket : 1724
Regjistruar : 12/11/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tiran

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hajdeni me pyete une pergjigjem(lori) .

Mesazh nga Vizitor prej Fri 10 Dec 2010 - 11:49

Kushe eshte lori ne te vertet,?, na fol pak per veten!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hajdeni me pyete une pergjigjem(lori) .

Mesazh nga Alda Nikos prej Sun 12 Dec 2010 - 0:27

Jam njie vajze 19 vjeqar -jam ne shkoll dhe ne kurs italishtje.jetoj me familjen time ne nje lagje te tiranes.per jeten private nuk kam shum per te then, nuk jam e lidhur as e dashuruar por jam e rrethuar nga nje shoqeri fantastike .ca te them tjeter ,keto per momentin' mund te pyesesh prap .
avatar
Alda Nikos
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 1698
 <b>Piket</b> Piket : 1724
Regjistruar : 12/11/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tiran

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hajdeni me pyete une pergjigjem(lori) .

Mesazh nga Vizitor prej Sun 12 Dec 2010 - 0:57

Si e re qe je sa e arsyeshme dhe reale te duket shoqeria sot,dhe qka vlerson tek ajo?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hajdeni me pyete une pergjigjem(lori) .

Mesazh nga Alda Nikos prej Fri 17 Dec 2010 - 4:29

nuk mendoi se shoqeria eshte shum reale sidomos ne kohet e sotme ku hipokrizia eshte ne maj te klasifikimve , eshte shum e rrall shoqeria e vertet, uroj qe askush te mos zhgenjehet nga shoqeria se eshte shum e veshtir te besosh prap ne shoqeri. thenx
avatar
Alda Nikos
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 1698
 <b>Piket</b> Piket : 1724
Regjistruar : 12/11/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tiran

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hajdeni me pyete une pergjigjem(lori) .

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Dec 2010 - 8:35

Çfarë të bën të mos rezistosh?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hajdeni me pyete une pergjigjem(lori) .

Mesazh nga Alda Nikos prej Sun 30 Jan 2011 - 3:42

Princcesha shkruajti:Çfarë të bën të mos rezistosh?vjola pyetja jote mund ta marim ne shum kuptime,po ajo cfar mund te them eshe se nuk mund ti rezistoj dickaje se eshte me e madhe se une dhe me humb e drejta per te luftuar, coft cdo lloj situate qe na nxjer perpara rruga e gjat e jetes,,,,,,,,jo gjithmon njeriu esht i fort. ishte knaqesi qe tu pergjigja.
avatar
Alda Nikos
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 1698
 <b>Piket</b> Piket : 1724
Regjistruar : 12/11/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tiran

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hajdeni me pyete une pergjigjem(lori) .

Mesazh nga Lali prej Sun 30 Jan 2011 - 7:53

pershendetje lori
avatar
Lali
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Piket</b> Piket : 266
Regjistruar : 23/01/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hajdeni me pyete une pergjigjem(lori) .

Mesazh nga Alda Nikos prej Sun 30 Jan 2011 - 8:39

pershendetje Lali
avatar
Alda Nikos
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 1698
 <b>Piket</b> Piket : 1724
Regjistruar : 12/11/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tiran

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hajdeni me pyete une pergjigjem(lori) .

Mesazh nga Tejlor prej Wed 2 Feb 2011 - 1:55

cfar te motivon per te ecur perpara
avatar
Tejlor
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 397
 <b>Piket</b> Piket : 401
Regjistruar : 31/10/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : kavaj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hajdeni me pyete une pergjigjem(lori) .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi