Cili është filmi që ju ka bërë për të qarë duke e shiku.....

Shko poshtë

Cili është filmi që ju ka bërë për të qarë duke e shiku.....

Mesazh nga princesha prej Thu 7 May 2009 - 9:53

TITANIC :zemreaa:
avatar
princesha
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 543
 <b>Piket</b> Piket : 598
Regjistruar : 01/05/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ne mes te oqeanit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është filmi që ju ka bërë për të qarë duke e shiku.....

Mesazh nga Erisa prej Thu 7 May 2009 - 12:38

Jeta e Hidhur
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është filmi që ju ka bërë për të qarë duke e shiku.....

Mesazh nga Merisa prej Thu 7 May 2009 - 12:42

edhe mua jeta e hidhur
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është filmi që ju ka bërë për të qarë duke e shiku.....

Mesazh nga engjell a djall prej Sun 10 May 2009 - 17:31

romeo dhe xhulieta
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është filmi që ju ka bërë për të qarë duke e shiku.....

Mesazh nga Erisa prej Mon 11 May 2009 - 0:00

Jeta e hidhur


dhe nje fillm tjeter

Menekshe dhe HAlil
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është filmi që ju ka bërë për të qarë duke e shiku.....

Mesazh nga jana brune prej Thu 28 May 2009 - 6:57

titanic dhe nje film kinez ce sja di titullin.
avatar
jana brune
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 30
 <b>Piket</b> Piket : 30
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është filmi që ju ka bërë për të qarë duke e shiku.....

Mesazh nga Kacurelja prej Thu 28 May 2009 - 7:11

Nje film kinez


Sad love story
:112:https://www.youtube.com/watch?v=GPRhpMgJEg8
avatar
Kacurelja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1531
 <b>Piket</b> Piket : 1541
Regjistruar : 07/05/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Prague

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Bernadetta.Bubba

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është filmi që ju ka bërë për të qarë duke e shiku.....

Mesazh nga bela prej Thu 28 May 2009 - 7:19

Filmi shqiptar ZEMRA E NENES.Sa here e shikoj qaj
avatar
bela
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 599
 <b>Piket</b> Piket : 631
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : parajse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është filmi që ju ka bërë për të qarë duke e shiku.....

Mesazh nga MitrovicA prej Thu 28 May 2009 - 8:24

as njeee
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është filmi që ju ka bërë për të qarë duke e shiku.....

Mesazh nga Erisa prej Mon 1 Jun 2009 - 3:32

Jeta e Hidhur
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është filmi që ju ka bërë për të qarë duke e shiku.....

Mesazh nga Geri prej Mon 1 Jun 2009 - 3:33

Femija Jetim..esht filem anglez se di a e ka pa njeri me ka bo me qajt shum me verte

Por edhe TITANIC shum filem preks
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është filmi që ju ka bërë për të qarë duke e shiku.....

Mesazh nga Erisa prej Fri 12 Jun 2009 - 5:34

Jeta e Hidhur
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është filmi që ju ka bërë për të qarë duke e shiku.....

Mesazh nga Tea prej Mon 15 Jun 2009 - 4:20

A walk 2 remember...
avatar
Tea
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 278
 <b>Piket</b> Piket : 291
Regjistruar : 21/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është filmi që ju ka bërë për të qarë duke e shiku.....

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 18:36

film, me vampir
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është filmi që ju ka bërë për të qarë duke e shiku.....

Mesazh nga Juventinia prej Tue 18 Jun 2013 - 4:05

titanic

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Juventinia
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 268
 <b>Piket</b> Piket : 271
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është filmi që ju ka bërë për të qarë duke e shiku.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi