Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga princesha prej Thu 7 May 2009 - 9:56

Te kjo teme mund te shkruani thashethemet per antaret e forumit .
Te kenaqemi pak .
avatar
princesha
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 543
 <b>Piket</b> Piket : 598
Regjistruar : 01/05/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ne mes te oqeanit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga engjell a djall prej Thu 7 May 2009 - 10:57

kam degjuar se njora do te behej modele
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Erisa prej Thu 7 May 2009 - 12:37

hoii me duket se pas ka vdek dikush ketu gjith lot derdhin Sad
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga engjell a djall prej Thu 7 May 2009 - 12:44

kam degjuar se latina eshte poete
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Erisa prej Thu 7 May 2009 - 12:57

Po pra eri mire ke thon mendoj se bashk me ti jemi bo Poet
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga engjell a djall prej Sun 10 May 2009 - 17:32

kam degjuar se geri eshte bo bisnesmen
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Erisa prej Sun 10 May 2009 - 23:59

kam degjuar se eri na ka ron ne dashuri :113:
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Tea prej Sun 24 May 2009 - 10:24

kjo lart ka qene e dashura e bin laden :111:
avatar
Tea
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 278
 <b>Piket</b> Piket : 291
Regjistruar : 21/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga engjell a djall prej Sun 24 May 2009 - 10:25

kam dejuar se ka ardh tea por se kam par
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Geri prej Sun 24 May 2009 - 10:26

eri dr shkruajti:kam degjuar se geri eshte bo bisnesmen
Very Happy Po pra e kam nji biznes te vogel joo aq te modh haha
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Tea prej Sun 24 May 2009 - 10:28

ky mbreme ka honger nje te rrafme o zot o zot pasi kishte bo nje sherr te madh tek venue ...
avatar
Tea
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 278
 <b>Piket</b> Piket : 291
Regjistruar : 21/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Geri prej Sun 24 May 2009 - 10:30

tea shkruajti:ky mbreme ka honger nje te rrafme o zot o zot pasi kishte bo nje sherr te madh tek venue ...
:affraid: qafsha per zotin a mua me ndejek nga pas Tea :111:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 5 May 2010 - 4:24

Qyqja than se Geri po na martohet
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Erisa prej Wed 5 May 2010 - 4:26

Gjykatesi apo interesanti kerkon halla te ja boj se ka mar rrugen me vdek hahahahaahhaahahha

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Geri prej Wed 5 May 2010 - 4:28

Viola shkruajti:Qyqja than se Geri po na martohet
:018: dhe kete pun do e boj Geri.. bobo se merja me mend sa i keq paska qon dhe ky Geri mo s'na thot gjo hic :111:

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 5 May 2010 - 4:33

Latina_Tetovare shkruajti:Gjykatesi apo interesanti kerkon halla te ja boj se ka mar rrugen me vdek hahahahaahhaahahha

qyqja jo moj koshia jema a?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Interesant prej Wed 5 May 2010 - 4:37

Viola shkruajti:
Latina_Tetovare shkruajti:Gjykatesi apo interesanti kerkon halla te ja boj se ka mar rrugen me vdek hahahahaahhaahahha

qyqja jo moj koshia jema a?

rahmet i past shpirti :112:
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Erisa prej Wed 5 May 2010 - 4:39

Viola shkruajti:
Latina_Tetovare shkruajti:Gjykatesi apo interesanti kerkon halla te ja boj se ka mar rrugen me vdek hahahahaahhaahahha

qyqja jo moj koshia jema a?
e di pse i kerkova dicka per dark ai me tha ufff mo per dit duhet une te gatuaj ketu dhe tha me bej halla se u fuga nga kati 5 hahahahha

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Interesant prej Wed 5 May 2010 - 4:41

Viola thote per Interesantin se e kam xhan dhe e kam vellaqko !!!!
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 5 May 2010 - 4:42

Interesant shkruajti:Viola thote per Interesantin se e kam xhan dhe e kam vellaqko !!!!

po te kam me te vertet more dreq nuk eshte thashethem
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Erisa prej Wed 5 May 2010 - 4:43

Interesant shkruajti:Viola thote per Interesantin se e kam xhan dhe e kam vellaqko !!!!
estagfirullah

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Interesant prej Wed 5 May 2010 - 4:44

Latina_Tetovare shkruajti:
Interesant shkruajti:Viola thote per Interesantin se e kam xhan dhe e kam vellaqko !!!!
estagfirullah

Ndersa Latina thote se Viola ka bere shaka dhe nuk e ka me te vertete :fantto:
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Erisa prej Wed 5 May 2010 - 4:45

Interesant shkruajti:
Latina_Tetovare shkruajti:
Interesant shkruajti:Viola thote per Interesantin se e kam xhan dhe e kam vellaqko !!!!
estagfirullah

Ndersa Latina thote se Viola ka bere shaka dhe nuk e ka me te vertete :fantto:
E gjykates ti don tani te na me violen a?

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Interesant prej Wed 5 May 2010 - 4:46

Ndersa viola thote ndaq beso ndaq mos beso kjo eshte e verteta edhe pse njerezit xhelozojne :111:
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 5 May 2010 - 4:48

Sa thashethema gji qe jan keto pupupupu
Ka than komshia se nuk e la VIOLEN ne pej me ardh
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi