Si ju duket Forumi Hapësira Jonë

 :: Sondazhe

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Si ju duket Forumi Hapësira Jonë

-Shum Mirë
 
-Mirë
 
-Këndshëm
 
-Nuk më Pëlqen
 
 
 
Shiko rezultatin

Si ju duket Forumi Hapësira Jonë

Mesazh nga Erisa1 prej Fri 10 Dec 2010 - 12:18

First topic message reminder :

Jepni nje mendim rreth Faqes Tone.
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Si ju duket Forumi Hapësira Jonë

Mesazh nga albi3 prej Sat 24 Jan 2015 - 23:29

Pershendetje te gjithve
avatar
albi3
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 22
 <b>Piket</b> Piket : 24
Regjistruar : 05/11/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 41
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket Forumi Hapësira Jonë

Mesazh nga albi3 prej Sat 24 Jan 2015 - 23:42

Ky forum me pelqen shum sepse ka antar te mrekullushum per veq Ksaj Erises sepse qenka shum nervoz I paska largua disa antar dhe une kam hulumtu shum dhe nuk kam gjet si keta antar kan ofendua te tjert me intereson shum ky Kushtrimi po shifet de sidomos Erisen e paska rresprku shum nuk po kuptoj pse ky kushtrimi esht largua nga ERISA KISH PAS deshir te njoftohet forumi per ket

avatar
albi3
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 22
 <b>Piket</b> Piket : 24
Regjistruar : 05/11/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 41
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket Forumi Hapësira Jonë

Mesazh nga albi3 prej Sat 24 Jan 2015 - 23:43

Gabime pa dashje
avatar
albi3
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 22
 <b>Piket</b> Piket : 24
Regjistruar : 05/11/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 41
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket Forumi Hapësira Jonë

Mesazh nga albi3 prej Sat 24 Jan 2015 - 23:47

albi3 shkruajti:Ky forum me pelqen shum sepse  ka antar te mrekullushum per veq  Ksaj Erises  sepse qenka shum nervoz  I paska largua  disa antar dhe une kam hulumtu shum dhe nuk kam gjet si keta antar kan ofendua te tjert me intereson shum ky Kushtrimi  po shifet  de sidomos Erisen e paska rresprku shum nuk po kuptoj  pse ky kushtrimi  esht largua nga ERISA KISHA PAS  deshir te njoftohet  forumi per ket  

avatar
albi3
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 22
 <b>Piket</b> Piket : 24
Regjistruar : 05/11/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 41
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket Forumi Hapësira Jonë

Mesazh nga albi3 prej Sat 24 Jan 2015 - 23:51

albi3 shkruajti:
albi3 shkruajti:Ky forum me pelqen shum sepse  ka antar te mrekullushum per veq  Ksaj Erises  sepse qenka shum nervoz  I paska largua  disa antar dhe une kam hulumtu shum dhe nuk kam gjet si keta antar kan ofendua te tjert me intereson shum ky Kushtrimi  po shifet  se sidomos Erisen e paska rresprku shum nuk po kuptoj  pse ky kushtrimi  esht largua nga ERISA KISHA PAS  deshir te njoftohet  forumi per ket  

avatar
albi3
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 22
 <b>Piket</b> Piket : 24
Regjistruar : 05/11/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 41
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket Forumi Hapësira Jonë

Mesazh nga Erisa prej Sun 25 Jan 2015 - 7:24

Kushtrimi eshte ne kete forum dhe eshte dhe moderator ketu

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket Forumi Hapësira Jonë

Mesazh nga albi3 prej Sun 25 Jan 2015 - 8:34

I mire shum
avatar
albi3
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 22
 <b>Piket</b> Piket : 24
Regjistruar : 05/11/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 41
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket Forumi Hapësira Jonë

Mesazh nga Legjenda prej Sun 25 Jan 2015 - 9:28

forum i duhet mbeshtetje me te fort aktikvitet me shum
avatar
Legjenda
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 53
 <b>Piket</b> Piket : 93
Regjistruar : 17/06/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : TETOVA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket Forumi Hapësira Jonë

Mesazh nga ilir prej Wed 28 Jan 2015 - 10:31

shum mire qenka forum duhet atmosfer te mire
avatar
ilir
Antare i Perjashtuar
Antare i Perjashtuar

<b>Postime</b> Postime : 4
 <b>Piket</b> Piket : 6
Regjistruar : 27/01/2015
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : oslo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket Forumi Hapësira Jonë

Mesazh nga kushtrimi4 prej Wed 28 Jan 2015 - 19:21

Shum I mire vetem te jen aktiv antaret sipas munsie
avatar
kushtrimi4
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 26
 <b>Piket</b> Piket : 32
Regjistruar : 18/01/2015
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : prishtina

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket Forumi Hapësira Jonë

Mesazh nga Merita prej Tue 3 Mar 2015 - 2:48

I mir me duket paska tema te ndryshme
avatar
Merita
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2
 <b>Piket</b> Piket : 2
Regjistruar : 16/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : atje

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket Forumi Hapësira Jonë

Mesazh nga kushtrimi4 prej Tue 3 Mar 2015 - 2:52

Shum I mire ka antar te sjellshum
avatar
kushtrimi4
Moderator Forumi
Moderator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 26
 <b>Piket</b> Piket : 32
Regjistruar : 18/01/2015
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : prishtina

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket Forumi Hapësira Jonë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 :: Sondazhe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi