Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga princesha prej Thu 7 May 2009 - 9:56

First topic message reminder :

Te kjo teme mund te shkruani thashethemet per antaret e forumit .
Te kenaqemi pak .
avatar
princesha
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 543
 <b>Piket</b> Piket : 598
Regjistruar : 01/05/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ne mes te oqeanit

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Geri prej Wed 5 May 2010 - 4:51

Ca paskeni qon ngelet me thashetheme juve lart pu pu haha


Dhe mua me ka ardh nji thashethethem qe viola del me nji zezak hahahahhahaa

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Interesant prej Wed 5 May 2010 - 4:52

Viola shkruajti:Sa thashethema gji qe jan keto pupupupu
Ka than komshia se nuk e la VIOLEN ne pej me ardh

Ev kush na qenka ai komshi aq i paedukuar se !!!
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Erisa prej Wed 5 May 2010 - 4:56

Tha gjykatesi se kjo viola po me shkon per nerva ?

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 5 May 2010 - 5:00

Geri shkruajti:Ca paskeni qon ngelet me thashetheme juve lart pu pu haha


Dhe mua me ka ardh nji thashethethem qe viola del me nji zezak hahahahhahaa

upupupup nuk eshte me zezak se e kam e dergova ne dri e lava me rer eshte ber i bardh

Than se Geri me ka inat mua
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Geri prej Wed 5 May 2010 - 5:01

Viola shkruajti:
Geri shkruajti:Ca paskeni qon ngelet me thashetheme juve lart pu pu haha


Dhe mua me ka ardh nji thashethethem qe viola del me nji zezak hahahahhahaa

upupupup nuk eshte me zezak se e kam e dergova ne dri e lava me rer eshte ber i bardh

Than se Geri me ka inat mua
hahahahah obobo po dhembet a i duken mi dleq ta pakten
Hmm kush te ka thon ashtu te ka genjy pra hee :42kmoing: :111:

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Interesant prej Wed 5 May 2010 - 5:03

Latina thote se VIola nuk e ka lare ne dri por e ka fut ne Gelqere dhe eshte zbardh hahahahah
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 5 May 2010 - 5:04

Interesant shkruajti:Latina thote se VIola nuk e ka lare ne dri por e ka fut ne Gelqere dhe eshte zbardh hahahahahGelqerja e bardh e zezaku i zi qka u ba aty
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Erisa prej Wed 5 May 2010 - 5:05

Interesant shkruajti:Latina thote se VIola nuk e ka lare ne dri por e ka fut ne Gelqere dhe eshte zbardh hahahahah
kacurel tani u bo e bardh hahaha

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Interesant prej Wed 5 May 2010 - 5:06

Tash u bo burek me djath lal hahahaha
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Erisa prej Wed 5 May 2010 - 5:08

Interesant shkruajti:Tash u bo burek me djath lal hahahaha

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 12 May 2010 - 5:47

Komshia than se i kish inat gurbetqart kish than hej ku na myten keta schatzat e gjermanis
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Interesant prej Wed 12 May 2010 - 5:49

Viola shkruajti:Komshia than se i kish inat gurbetqart kish than hej ku na myten keta schatzat e gjermanis

aa kush ka genjy per mu i ngordht gomari :42kmoing:
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 12 May 2010 - 5:55

Interesant shkruajti:
Viola shkruajti:Komshia than se i kish inat gurbetqart kish than hej ku na myten keta schatzat e gjermanis

aa kush ka genjy per mu i ngordht gomari :42kmoing:

paske harru qe i ke than xhemiles e ajo me ka tregu mu

Ndegjova sot se geri kish than se viola eshte e dleqe prandaj do e deboj nga shoqeria
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Geri prej Wed 12 May 2010 - 6:03

haha Viola qyqa mi lal dhe kete ta paksan thon qe ju thaft goja jarebi hahahhaa

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Era13 prej Wed 12 May 2010 - 10:20

ore me kane thene qe ky geri sdo na jap rrogen kete muaj :@ si i behet hallit? kemi ngel pa leke
avatar
Era13
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 201
 <b>Piket</b> Piket : 205
Regjistruar : 04/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ne shkallet e fantazise

http://qiell-lirie.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Geri prej Wed 12 May 2010 - 10:51

Era13 shkruajti:ore me kane thene qe ky geri sdo na jap rrogen kete muaj :@ si i behet hallit? kemi ngel pa leke
Era nuk punonin bangat kete muj ndaj s'ka lek

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Arla prej Wed 12 May 2010 - 10:53

Geri sot duke ecur rruges me akullore ne dore gjithe qejf e duke kenduar o usta Murat u perplas me nje makine
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Geri prej Wed 12 May 2010 - 10:56

Kjo nuk esht e vertet se un u plasa me nji Goc

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Erisa prej Thu 13 May 2010 - 5:16

Shoqrija jon eshte nje lajm shum i acaruar per te gjith ne...Miku jon me i dashur Geri ka bo aksident duke ardhr per ne shtepi i reshqet kemba nga kati i 5 rrotullohet neper shkall e pret komshija si top duke ron

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 13 May 2010 - 5:42

Latina_Tetovare shkruajti: Shoqrija jon eshte nje lajm shum i acaruar per te gjith ne...Miku jon me i dashur Geri ka bo aksident duke ardhr per ne shtepi i reshqet kemba nga kati i 5 rrotullohet neper shkall e pret komshija si top duke ron
Uuuu qyqaa Tetovare na qmend moj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Erisa prej Fri 14 May 2010 - 20:09

Piccola shkruajti:
Latina_Tetovare shkruajti: Shoqrija jon eshte nje lajm shum i acaruar per te gjith ne...Miku jon me i dashur Geri ka bo aksident duke ardhr per ne shtepi i reshqet kemba nga kati i 5 rrotullohet neper shkall e pret komshija si top duke ron
Uuuu qyqaa Tetovare na qmend moj
Eh mi motra e paska gjet une paska ron nga kati i 5 geri

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga engjell a djall prej Sat 15 May 2010 - 3:06

kam degjuarshum gjera une
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Erisa prej Sat 15 May 2010 - 9:04

Eri dr shkruajti:kam degjuarshum gjera une
Cfare vellacko??

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Tea prej Mon 28 Jun 2010 - 10:31

geri u kap nga policia dhe u mbajt 25 ore brenda kjo per arsye se vidhte chipsa ne fb :PP
avatar
Tea
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 278
 <b>Piket</b> Piket : 291
Regjistruar : 21/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Geri prej Mon 28 Jun 2010 - 10:35

Tea shkruajti:geri u kap nga policia dhe u mbajt 25 ore brenda kjo per arsye se vidhte chipsa ne fb :PP
un jam bo me i kap policet me me fut brenda e jo ata mua.. apapa chipsa kete gje s'do e boja sepse s'kam mo nerva per ate loj..

Sot me than qe TEA kish pi kafe me njonin ke Vodafone

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Thashetheme per antaret e forumit !!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi