Sot shqiptarët lëvizin të lirë

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Sot shqiptarët lëvizin të lirë

Mesazh nga Geri prej Wed 15 Dec 2010 - 7:41

Presidenti i Republikës Bamir Topi përshëndeti sot gjithë shqiptarët për heqjen e vizave dhe lëvizjen e lirë të tyre."Sot shqiptarët janë të lirë pasi realizohet ëndrra e shumë viteve. Ky është një moment që do të shkruhet me shkronja të arta në historinë e shqiptarëve. Të ndihesh i lirë do të thotë shumë", u shpreh presidenti Topi.Kreu i vendit vlerësoi kontrobutin e të gjithëve për rrugën e gjatë dhe të vështirë.

Deklarata e kreut të vendit u dha në ceremoninë e diplomimi të brezit IV të shkollës së studimeve politike.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot shqiptarët lëvizin të lirë

Mesazh nga Vizitor prej Wed 15 Dec 2010 - 7:50

Urime te gjithve,udhetime te kendshme!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot shqiptarët lëvizin të lirë

Mesazh nga Geri prej Wed 15 Dec 2010 - 7:52

Po Po mire thuj Engjell , me mend ne koke , me ne fund mund te shkoj cdo Shiptar ne cdo vend qe e ka enderruar.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot shqiptarët lëvizin të lirë

Mesazh nga Vizitor prej Wed 15 Dec 2010 - 7:56

Geri shkruajti:Po Po mire thuj Engjell , me mend ne koke , me ne fund mund te shkoj cdo Shiptar ne cdo vend qe e ka enderruar.
Patjeter Geri,suksese e ishalla cdo here me mend ne koke
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot shqiptarët lëvizin të lirë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi