Femrat gjithmone ne pikepyetje per njeriun e zemres

Shko poshtë

Femrat gjithmone ne pikepyetje per njeriun e zemres

Mesazh nga Arla prej Mon 27 Dec 2010 - 10:16

Eshte e vertet qe femrat dashurojne me shpejt nje mashkull, si dhe lendohen me shpesh.Shqetesimi me i madh ne raport me nje lidhje jane hijet e dyshimit.Ato jane gjithmone te parat qe mendojne per ndonje tradheti te mundshme, per kujdes maksimal,per fjale perkedhelese.I shqeteson gjithmone nje vonese , nje shikim, nje mosperfillje bashkebisedimi, nje mospergjigjie ne telefon.Asnjehere nuk besojne nese nuk kane faktet para.E kalojne jeten e tyre te rrethuara per partnerin e tyre dhe duket se pa keto shqetesime dhe siklete nuk do e jetojne dot lidhjen.
Ka dhe nga ato qe ju besojne verberisht , madje dhe ti shohin me syte e tyre nga dashuria e verber qe kane thone jo nuk eshte gje, por shumica dyshojne.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femrat gjithmone ne pikepyetje per njeriun e zemres

Mesazh nga Vizitor prej Fri 21 Jan 2011 - 10:24

Gjithon lind nje frig, perderisa femra eshte lenduar gjithmon me shume,dhe pikpytja eshte se mos lendohesh perseri dhe jeta sta lejon me,gjithmon kur peson nje zhgenjim sikur meson diqka dhe je me e vemendshem me e matur ,te marresh qdo gje shtruat pa u nxituar dhe te gjesh personin e duhur.!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femrat gjithmone ne pikepyetje per njeriun e zemres

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 17:50

un sjam x vette ama sdu e nga ata cuna qemeqe jam terheqse ntrup e nftyr tkerkojn veq seks nga un kte ta harrojn tgjith kushdo qoft akoma skam bo 18 vjec me gjet tdashur ehu kam koh x ato pun
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femrat gjithmone ne pikepyetje per njeriun e zemres

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi