Ndodhe në Jetë.!

Shko poshtë

Ndodhe në Jetë.!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 28 Dec 2010 - 0:48

Ndodhe ne jete gjera qe si presim , por jeta eshte e bukur dhe e vetme nuk behen dy,ne e jetojme sejemi njerz, jo thjesht nje cop mishi me dy sy,po kur ate qe e ke dashurme zemer e shpirt fillon e te braktis,atehere bukuris i humbet vlera dhe ne fillojme ta mbyllim veten ne burgjet e krenaris.!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndodhe në Jetë.!

Mesazh nga Bani prej Tue 28 Dec 2010 - 1:09

avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndodhe në Jetë.!

Mesazh nga Gentta prej Tue 28 Dec 2010 - 1:40

zhgenjimi me i madh nga personi qe se ke prit kurr
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndodhe në Jetë.!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 28 Dec 2010 - 5:55

Ndodhe ne jete,qe i bejn njerzit per te qare , pa e menduar se ata lote zoti i numeron gjithmon dhe anjeher nuk harron.!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndodhe në Jetë.!

Mesazh nga Jerenim prej Fri 24 May 2013 - 10:05

...qe tju merzitet bota dhe cdo gje qe ka mbrnad saj..
avatar
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndodhe në Jetë.!

Mesazh nga Rozafa prej Wed 12 Jun 2013 - 0:22

..................Nje dite do me pyesin nese jeta ime ka patur ndonjehere nje kuptim; Une do tu pergjigjem ..- Te sillja ne jete nje cope te shpirtit tim .....Ky eshte kuptimi i jetes time..!
avatar
Rozafa
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 77
 <b>Piket</b> Piket : 79
Regjistruar : 08/06/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne realitetin e shek. XXI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndodhe në Jetë.!

Mesazh nga Burrelsja prej Wed 3 Jul 2013 - 4:03

te humbasesh njerezit qe don e trrish me ato qe si sheh dot as nsy
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndodhe në Jetë.!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi