A mund të Dashurojmë pa vuajtur?

Shko poshtë

A mund të Dashurojmë pa vuajtur?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 2 Jan 2011 - 22:37

Per mendimin tim , jo dashuria ka te mirat dhe te kqijat e saja , momente te bukura dhe te hidhura, vuajtja eshte pjes e jetes sone por dhe e dashuris, por sdo e doja nje vuajtje te gjat kurr, dhe kjo duhet te ket nje kufi, ka njerz qe jan larg njeri tjetrit dhe vuajn per lagesin disa te tjer i bejn te vuajn pa dashje,
disa te tjer dhe me qellim dhe kjo eshte nje vuajtje qe te vret pa arme dhe te len te vdekur shpirterisht.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund të Dashurojmë pa vuajtur?

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 17:54

jo ndashuri ka humbje fitore nese svujm do mendojm se dashuria esht fush me trendafila jo se ndonjeher del ndonje gjemb qe na vret shum shpirtin
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi