Sa e heshtur sonte kjo nate!...

Shko poshtë

Sa e heshtur sonte kjo nate!...

Mesazh nga Vizitor prej Sun 2 Jan 2011 - 22:49


Sa e heshtur sonte kjo nate! Vetem tik-taket e ores degjohen ne kete dhome te erret. C'do gje eshte sketerr,zi! C'do gje dhemb! Ashtu si dhe zemra ime... Per nje cast humbas nder kujtimet tona. Sa e bukur ishte jeta atehere?! Sa e bukur... Vazhdoj te enderroj per te ardhmen time me TY!...Kam frik te zgjohem nga kujtimet dhe keto endrra. Kam frik te perbadhem me realitetin e eger ku me ndjek hap pas hapi kudo qe shkoj! Trishtohem kur mendoj se dita do te agoj serish dhe do te me gjaj pa TY. Sa shume qe trishtohem! Trishtohem kur mendoj se ne rruget e jetes do jem udhetari i nje dhimbjeje pa fund. Trishtohem... Trishtohem kur mendoj qe s'do te jesh me pjes e perqafimeve te mia... Ku nje tjetres do i dhurosh gjithcka qe me pate PREMTUAR mua... O Zot sa dhemb i gjith ky trishtim...sa shume qe dhemb! Pse c'do gjeje te bukur duhet ti vinte fundi kur ne te DY duheshim aq shume?! Jan tik-taket e ores atio qe me shperqendruan nga keto kujtime...enderrime... Me duhet te zgjohem,te ngrihem serish... Ndoshta se pa ty asgje nuk eshte e mundur! Do i lutem...Zotit do ti lutem te me ndihmoj. Por ne lutjet e mia te BETOHEM qe do jet dhe emry YTE! Do i lutem...te Betohem...


avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e heshtur sonte kjo nate!...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 Jan 2011 - 0:16

Sa e heshtur sonte kjo nate, kur afer s´te kame.! Crying or Very sad
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e heshtur sonte kjo nate!...

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 17:50

shum e heshtur cte bej vall un qe tdua kaq shummmm
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e heshtur sonte kjo nate!...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi