Në dashuri më shumë e dëgjoni zemrën apo mendjen?

Shko poshtë

Në dashuri më shumë e dëgjoni zemrën apo mendjen?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 3 Jan 2011 - 11:05

Sigurisht se zemren por dhe pa mendje nuk mbahet dashuria. Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Në dashuri më shumë e dëgjoni zemrën apo mendjen?

Mesazh nga Geri prej Mon 3 Jan 2011 - 11:07

Me shum mendjen Razz se zemra spo me punon me.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne jete eshte me mire te veprosh me mendje dhe arsye te ftohte apo te drejtohesh nga zemra dhe ndenjat ?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 24 Jan 2011 - 7:29

Ne jete eshte me mire te veprosh me mendje dhe arsye te ftohte apo te drejtohesh nga zemra dhe ndenjat ?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Në dashuri më shumë e dëgjoni zemrën apo mendjen?

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 17:48

zemra....ja thot per dashuri po edhe mendjen se arsyetimet jan me tverteta sesa rrahjet e zemres
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Në dashuri më shumë e dëgjoni zemrën apo mendjen?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi