Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë?

Shko poshtë

Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 3 Jan 2011 - 22:46

Jeta eshte gjithmon nje rutin, ndodhin dhe keto gjera jemi njerz dhe njerzit kan ndjenja , ndodhe dhe nga miqesia qe te ken simpati, por un mundohemi gjithmon qe te jem sa me e matur ne suituata te tilla, dhe nje te keqe e kam qe ju them direkt ate qe kam, thjesht me duket menyra me e mir dhe me thjesht qe mos ta lendoj me ndonje fjale te papelqyer ne menyr qe miqesia jone te vazhdoj.!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë?

Mesazh nga Geri prej Tue 4 Jan 2011 - 6:08

Normal qe po , nje mike gjithmone e shfaq simpatin e saj sepse kote nuk je mik/e Smile

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë?

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 17:53

ma ka then njeri po perfundoi shum keq tu zan me grushta e shkelma whatttttt
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ekziston ndonjë “mik/e” trim/e që guxon që t’ua shfaqë simpatinë?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi