Si mendoni është mirë të harrosh dikë, është vështirtë, është mëkat apo ...?

Shko poshtë

Si mendoni është mirë të harrosh dikë, është vështirtë, është mëkat apo ...?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 5 Jan 2011 - 22:13

Mendimi im per kete pytje eshte se nuk eshte mir te harroshe por dhe ndoshta te shtyen disa rrethana te marresh nje hap te till nuk eshte e leht gjithsesi , pamarr parasyshe se qfar ke perjetuar kot eshte se mundohesh ta harroshe eshte teper e veshtir, gjithmon te del diqka perpara qe ta kujton ate x person, ndersa qe ta harroshe ate qe ka bere shume per ty sigurishte qe eshte mekat, ndesa nga ai qe ke pesuar eshte mir qe te mundohesh ta harroshe ne menyr qe ti hapesh vetes rrug te reja, edhe pse kujtimet nuk fshihen kurr.!!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni është mirë të harrosh dikë, është vështirtë, është mëkat apo ...?

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 17:52

sesht mekat nese tduan ttrrijn ai ose ajo qe ka humb skthehet me jeta kshu e ka e dashuria po ashtu tjer dum tjer na dun e me tjer perfundojm...
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi