Si do te vepronit nqs partneri apo partnerja juaj do tju linte pa ndonji arsye konkrete.....???

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Si do te vepronit nqs partneri apo partnerja juaj do tju linte pa ndonji arsye konkrete.....???

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 Jan 2011 - 9:56

Si do te vepronit nqs partneri apo partnerja juaj do tju linte pa ndonji arsye konkrete.....????????
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do te vepronit nqs partneri apo partnerja juaj do tju linte pa ndonji arsye konkrete.....???

Mesazh nga Geri prej Thu 20 Jan 2011 - 9:55

Kjo do ishte e pa besushme sesi mund te lej nje person keshtu pa then dicka , do habitesha shum por do e lija te qet dhe s'do e ngacmoja mo.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do te vepronit nqs partneri apo partnerja juaj do tju linte pa ndonji arsye konkrete.....???

Mesazh nga Arla prej Thu 20 Jan 2011 - 9:58

Do kisha kuptuar qe nuk ndiente asgje per mua.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do te vepronit nqs partneri apo partnerja juaj do tju linte pa ndonji arsye konkrete.....???

Mesazh nga erind prej Sun 23 Jan 2011 - 5:55

do e kisha kupetuar se i kishin mbaruan ndienjat per mua
avatar
erind
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 13
 <b>Piket</b> Piket : 15
Regjistruar : 21/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do te vepronit nqs partneri apo partnerja juaj do tju linte pa ndonji arsye konkrete.....???

Mesazh nga Niku prej Sun 23 Jan 2011 - 6:00

sa mire erind dhe un keshtu do mendoja
avatar
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do te vepronit nqs partneri apo partnerja juaj do tju linte pa ndonji arsye konkrete.....???

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 17:49

do vuja sa do vuaja po do ti lija sepse do kthehet vet nfund tfunditttt
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do te vepronit nqs partneri apo partnerja juaj do tju linte pa ndonji arsye konkrete.....???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi