Demonstrata, shkon në tre numri i viktimave

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Demonstrata, shkon në tre numri i viktimave

Mesazh nga Geri prej Fri 21 Jan 2011 - 5:59


Konfirmohen tre të vrarë në demonstratën përpara selisë së Kryeministrisë.


Gjatë përleshjeve ka humbur jetën 45 vjeçari Zyber Veizi.

Viktima e dytë është nga Dibra dhe dyshohet të jetë shtetasi Hekuran Deda.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës së tretë.

Lajmin e ka konfirmuar mjeku Sami Koçeku, sipas të cilit viktimat janë qëlluar nga afër me armë të kalibrit të vogël.
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Demonstrata, shkon në tre numri i viktimave

Mesazh nga Vizitor prej Fri 21 Jan 2011 - 6:04

Bobboob qfar paska ndodhe keshtu ?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Demonstrata, shkon në tre numri i viktimave

Mesazh nga Geri prej Fri 21 Jan 2011 - 6:06

Demostrat cfar esht bo , ne oren 14 ka fillu para kryeministris ne Tiran flitet rregj 60 mij veta kan qen duke u ndeshur me forcat e policis

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Demonstrata, shkon në tre numri i viktimave

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi