Xhelozia , kur e degjoni e barazoni me dashuri,apo mosbesim....????

Shko poshtë

Xhelozia , kur e degjoni e barazoni me dashuri,apo mosbesim....????

Mesazh nga Vizitor prej Tue 25 Jan 2011 - 2:11

Un do e barazoja me shume me mosbesim, sesa me dashuri,n.q.s nuk i besoj dhe nuk me beson kot qe quhet dashuri .apo thjesht doe quaja dashuri ne lekundje e paqendrushme!


Xhelozia , kur e degjoni e barazoni me dashuri,apo mosbesim....????
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia , kur e degjoni e barazoni me dashuri,apo mosbesim....????

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Tue 25 Jan 2011 - 5:45

duhesh te jesh pak xheloz,te kuptosh me bukur dashurine
avatar
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia , kur e degjoni e barazoni me dashuri,apo mosbesim....????

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 17:47

mosbesim....kamn degju shum historira dashurie qe skan pas nevoj o koh per xhelozi se kan rezultu per shum koh tgjataaaa
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xhelozia , kur e degjoni e barazoni me dashuri,apo mosbesim....????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi