Cilet filma pelqeni

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Cilet filma pelqeni

Mesazh nga engjell a djall prej Fri 8 May 2009 - 18:13

Cilet filma pelqeniDrame


Komedi


Romance


Shkencore


Horror


AksionErotike
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Geri prej Fri 8 May 2009 - 22:08

I Pelqej shum filmat Aksione po nuk them qe si shof te gjithe keta filma por Filmat Aksion jan me verte terheqes :bounce:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Vizitor prej Sat 9 May 2009 - 1:09

edhe une pelqej shume filmat aksion
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga jana brune prej Wed 20 May 2009 - 8:58

unepelqej shume filmat horror por eshe i kam shume frike.edhe ato me romance me pelqejne shume.oto nuk kam frike ti shoh.
avatar
jana brune
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 30
 <b>Piket</b> Piket : 30
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Kacurelja prej Wed 20 May 2009 - 9:00

Romance Romance Romance Romance :22222222:
avatar
Kacurelja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1531
 <b>Piket</b> Piket : 1541
Regjistruar : 07/05/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Prague

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Bernadetta.Bubba

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Erisa prej Wed 20 May 2009 - 11:11

Horror
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Merisa prej Wed 20 May 2009 - 11:11

romance
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Erisa prej Wed 20 May 2009 - 11:14

Romance dhe Horror
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga MATILDA prej Mon 4 Jan 2010 - 12:26

te tere pervec atit te fundit
avatar
MATILDA
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 13
 <b>Piket</b> Piket : 15
Regjistruar : 31/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Li12i-GG ARMY prej Sat 6 Mar 2010 - 12:32

Horror qe jam +18
avatar
Li12i-GG ARMY
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 283
 <b>Piket</b> Piket : 387
Regjistruar : 28/02/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ItAlY

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Inamso87 prej Sun 14 Mar 2010 - 8:08

Triller, Horror
avatar
Inamso87
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 730
 <b>Piket</b> Piket : 830
Regjistruar : 12/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : TETOVË, FYROM

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Geri prej Sun 14 Mar 2010 - 8:13

E Kam kthy tani po ndjek romance se jam icik mbrapa me ate punen hihihi

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Erisa prej Sun 14 Mar 2010 - 9:06

Romance

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Dewil prej Sat 20 Mar 2010 - 5:28

Horror
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga ALFRED HASANAJ prej Sat 20 Mar 2010 - 9:09

AKSION, PERSHEMBULL DETH RACE.https://www.youtube.com/watch?v=PUAEZ0K66d0
avatar
ALFRED HASANAJ
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 34
 <b>Piket</b> Piket : 48
Regjistruar : 09/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : TIRANE

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Gentta prej Sat 3 Apr 2010 - 0:26

Romance
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Vizitor prej Sat 3 Apr 2010 - 2:44

Aksion
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Interesant prej Sat 3 Apr 2010 - 4:16

Aksion dhe Komedi Very Happy
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Arla prej Sat 3 Apr 2010 - 10:55

Thriller & horror
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Foveros prej Fri 11 Jun 2010 - 9:35

aventur&krim
avatar
Foveros
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 118
 <b>Piket</b> Piket : 128
Regjistruar : 28/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Lavrenta prej Sun 15 Aug 2010 - 3:14

Horror
avatar
Lavrenta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 714
 <b>Piket</b> Piket : 726
Regjistruar : 13/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Erisa1 prej Sun 15 Aug 2010 - 10:30

Komedi dhe Thriller
avatar
Erisa1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2039
 <b>Piket</b> Piket : 2564
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Pran Gjanices

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Dewil prej Sun 15 Aug 2010 - 10:33

Horror
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Lavrenta prej Sun 15 Aug 2010 - 20:46

Horror
avatar
Lavrenta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 714
 <b>Piket</b> Piket : 726
Regjistruar : 13/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga X-pIM GoLd prej Fri 8 Oct 2010 - 1:07

Komedi dhe Horror, me pelqejne me shume por shikoj dhe te tjere!!


Ja njeri nder filmat qe me ka pelqyer shume nga zhanri Horror (SaW I, II, III, IV, V, VI dhe SaW VII) :avatar
X-pIM GoLd
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 748
 <b>Piket</b> Piket : 771
Regjistruar : 06/10/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://adf.ly/TaD8

http://adf.ly/TaKq

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilet filma pelqeni

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi