PERSHENDETJE

Shko poshtë

PERSHENDETJE

Mesazh nga DIELL prej Tue 25 Jan 2011 - 20:48

PERSHENDETJE UNE JAM DIELLI NGA FERIZAJI NE VITIN 2010 KAM FILLUAR TE MERREM ME MUZIK PO ENDE NUK JAM KENGETAR PUBLIK VETEM NE DASMA KENDOJ NJE HER PROFESIONI IME VARET NGA JU ME RESPEKT NGA DIELLI
avatar
DIELL
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10
 <b>Piket</b> Piket : 15
Regjistruar : 25/01/2011
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : FERIZAJ

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE

Mesazh nga Vizitor prej Wed 26 Jan 2011 - 5:57

Pershendetje dhe mire se erdhe DILLI, te uroj te ja kaloshe sa me mir ne mes nesh.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE

Mesazh nga Geri prej Wed 26 Jan 2011 - 7:48

Pershendetje DIELL , mire se erdhe ne shoqerin tone .
Dhe ishalla na bohesh nje kengetar i mire sic e paske dhe deshiren.
Kalofsh sa me bukur ne forumin tone.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE

Mesazh nga DIELL prej Wed 26 Jan 2011 - 16:02

FALEMINDERIT PRINCCESHA DHE GERI SHPRESOJ SE KETU ME JU DHE ME TE GJITH ANTARET E KETIJ FORUMI DO TE KALOJ MIR
avatar
DIELL
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10
 <b>Piket</b> Piket : 15
Regjistruar : 25/01/2011
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : FERIZAJ

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE

Mesazh nga Lali prej Thu 27 Jan 2011 - 11:42

DIELL shkruajti:PERSHENDETJE UNE JAM DIELLI NGA FERIZAJI NE VITIN 2010 KAM FILLUAR TE MERREM ME MUZIK PO ENDE NUK JAM KENGETAR PUBLIK VETEM NE DASMA KENDOJ NJE HER PROFESIONI IME VARET NGA JU ME RESPEKT NGA DIELLI

pershendetje DIELL e mir se erdhe te uroj qaste te kendshme ne ket shoqeri

saiperket profesjonit tand ishalla nuk ke mbet ne duar tona se kukuku perty hahahahha

DIELL na trego qfar kerkon dote ndihmojmi aq sa mundemi
avatar
Lali
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 259
 <b>Piket</b> Piket : 266
Regjistruar : 23/01/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE

Mesazh nga DIELL prej Thu 27 Jan 2011 - 21:31

SE PARI FALEMINDERIT PER KOMENTIN TUAJ UNE NGA JU NUK KERKOJ AS GJE PO UNE JAM KENGETAR I RI DHE KAM DASHUR TE THEM SE ME NEVOITET NDIHMA E QDO NJERIU E JO VETEM E JUAJA DMTH NDIHMA E PUBLIKUT
avatar
DIELL
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10
 <b>Piket</b> Piket : 15
Regjistruar : 25/01/2011
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : FERIZAJ

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE

Mesazh nga pink_lady prej Wed 2 Feb 2011 - 3:18

Mire se erdhe dielli
avatar
pink_lady
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1108
 <b>Piket</b> Piket : 1126
Regjistruar : 30/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : UK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE

Mesazh nga DIELLI prej Wed 2 Feb 2011 - 7:29

MIR SE TE GJETA DHE FALEMINDERIT PER SMS Mbeshtetu ktu

DIELLI
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4
 <b>Piket</b> Piket : 4
Regjistruar : 31/01/2011
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : FERIZAJ

http://www.hapsirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE

Mesazh nga Niku prej Wed 2 Feb 2011 - 8:03

DIELL shkruajti:PERSHENDETJE UNE JAM DIELLI NGA FERIZAJI NE VITIN 2010 KAM FILLUAR TE MERREM ME MUZIK PO ENDE NUK JAM KENGETAR PUBLIK VETEM NE DASMA KENDOJ NJE HER PROFESIONI IME VARET NGA JU ME RESPEKT NGA DIELLI
mire se ke ardhur ne webin tone DIELL
avatar
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE

Mesazh nga albi1 prej Wed 2 Feb 2011 - 11:54

` mir se edhe dielli
avatar
albi1
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 345
 <b>Piket</b> Piket : 354
Regjistruar : 01/10/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE

Mesazh nga DIELLI prej Wed 2 Feb 2011 - 21:19

MIR SE JU GJETA DHE FALEMINDERIT PER SMS NIK DHE ALB

DIELLI
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4
 <b>Piket</b> Piket : 4
Regjistruar : 31/01/2011
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : FERIZAJ

http://www.hapsirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE

Mesazh nga Burrelsja prej Sat 15 Jun 2013 - 18:50

KALOFSH BUKUR NMESIN TONNN
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHENDETJE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi