Durres, ekzekutohet me arme 44 vjecari

 :: Zone e Lire :: Lajme

Shko poshtë

Durres, ekzekutohet me arme 44 vjecari

Mesazh nga Geri prej Sat 9 May 2009 - 9:32

Durres, ekzekutohet me arme 44 vjecari
09/05/2009


Nje 44 vjecar eshte ekzekutuar me arme zjarri pasditen e sotme ne qytetin e Durresit.
Sipas
informacioneve te fundit te policise lokale, behet fjale per shtetasin
Agush Hyzoto, i cili eshte qelluar me kallashnikov ne hyrje te pallatit
te tij.

Sipas burimeve, autori i krimit ka arritur te largohet
ne kohe nga vendngjarja, para mberritjes se uniformave blu, te cilat
kane nisur hetimet per zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e tij.
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Zone e Lire :: Lajme

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi