pershendetje

Shko poshtë

pershendetje

Mesazh nga anna prej Tue 15 Feb 2011 - 3:03

une jam gjimnaziste,jetoj ne qytetin e sarandes.
hobi im eshte sporti dhe kercimi.
me pelqen te behem prokurore (ne te ardhmen)
endrra ime eshte shteti i amerikes kanadaja.
avatar
anna
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3
 <b>Piket</b> Piket : 5
Regjistruar : 14/02/2011
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : sarande albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Tue 15 Feb 2011 - 3:09

Anna mir se na erdhe, dhe te uroj argetim te kendeshem ne mesin ton, shume suksese per endrren tendet te uroj te behet realitet.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga Geri prej Tue 15 Feb 2011 - 4:41

Mire se erdhe Anna , qendrim sa me te kendshem ne forum.

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga anna prej Tue 15 Feb 2011 - 7:30

flm per mikpritjen.
avatar
anna
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3
 <b>Piket</b> Piket : 5
Regjistruar : 14/02/2011
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : sarande albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga Burrelsja prej Sat 15 Jun 2013 - 18:49

KALOFSH BUKUR NMESIN TONNN
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi