Çfarë efekti kanë syte e një femre/ mashkulli për ju ?!

Shko poshtë

Çfarë efekti kanë syte e një femre/ mashkulli për ju ?!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 23 Feb 2011 - 1:56

Syte sipas meje jan ata qe tregojn me shume se sa veprimet apo fjalet, syte thjesht paraqesin ate ndjenje qe ka shpirti mbrenda, reflekton ate qe zemra do , ndonjeher syte jan ata qe dashurin e bejne te jeton sepse vetem syte nuk din te genjejne ate qe njeriu ndjene.!!


Cfare efekti kane syte e nje femre/ mashkulli per ju ?!

A i besoni asaj qe ua thone syte? Per me teper a dini ti lexoni ato?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çfarë efekti kanë syte e një femre/ mashkulli për ju ?!

Mesazh nga Arla prej Fri 4 Mar 2011 - 9:31

Efekt biznesi mund te blesh dhe shesesh duke bere llogarite me lexim.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çfarë efekti kanë syte e një femre/ mashkulli për ju ?!

Mesazh nga Αρτεμης prej Fri 4 Mar 2011 - 13:17

Ndoshta per arsye se shumica e cunave nuk mundohen te shofin aq thelle ne syte e nje femre. Ata kenaqen me ate qe duan ta shofin ne syte e tyre dhe nuk i japin rendesi te madhe asaj qe vertete fshihet ne thellesi te shpirtit te tyre.


syte e nje mashkulli Jane nje labirinth..qe rralle kush i kupton
avatar
Αρτεμης
Administrator Forumi
Administrator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 415
 <b>Piket</b> Piket : 421
Regjistruar : 01/03/2011
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : as ne toke as ne qiell

http://engjujtshqiptare.forumotion.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çfarë efekti kanë syte e një femre/ mashkulli për ju ?!

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 17:44

shum se syt tregojn gjithnje tverteten...sidomos ana majt e syrit po truri esht aq i zgjut saqe ta ndryshoj nvend syt flasin shum
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çfarë efekti kanë syte e një femre/ mashkulli për ju ?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi