Cila ka qene gjeja me e bukur ose me e çmendur qe keni bere per dashurine?

Shko poshtë

Cila ka qene gjeja me e bukur ose me e çmendur qe keni bere per dashurine?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 23 Feb 2011 - 1:58

Mendova ta hapja kete teme se jam e sigurt qe kur dashuron vertet,s'je dhe shume i arsyeshem ne momentet e para e here here degjojme gjera nga me te cuditshmet si per te propozuar nje vajze,apo per t'i fituar zemren asaj apo atij.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila ka qene gjeja me e bukur ose me e çmendur qe keni bere per dashurine?

Mesazh nga Interesant prej Wed 23 Feb 2011 - 3:01

gjeja me e bukur qe kam bere per dashurine eshte se ia kam dhene dashurine dikuj dhe ia kam marr asaj dashurine e saje, keshtu qe kemi mbet barazim Very Happy
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila ka qene gjeja me e bukur ose me e çmendur qe keni bere per dashurine?

Mesazh nga Arla prej Fri 25 Feb 2011 - 10:22

Diten e pare i buzqesha , diten e dyte me pershendeti, te treten dhe pse qendronte para meje u hoqa sikur nuk egzistonte, te katerten i shkaktova defekt ne makine.
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila ka qene gjeja me e bukur ose me e çmendur qe keni bere per dashurine?

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 17:44

fillova duhanin e per me pak se 1 muj rash 8 kg cmenduri
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila ka qene gjeja me e bukur ose me e çmendur qe keni bere per dashurine?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi