Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Faqja 20 e 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Shko poshtë

Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Geri prej Sun 10 May 2009 - 9:53

First topic message reminder :

Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Ndienje
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Dewil prej Mon 11 Oct 2010 - 3:33

xemel
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Vizitor prej Mon 11 Oct 2010 - 4:13

schatzi
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Dewil prej Mon 11 Oct 2010 - 4:15

Yll
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Vizitor prej Mon 11 Oct 2010 - 4:16

Engjell
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Dewil prej Mon 11 Oct 2010 - 4:17

Zemer
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Vizitor prej Mon 11 Oct 2010 - 4:23

Shpirt
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Dewil prej Mon 11 Oct 2010 - 4:26

Trendafil
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Vizitor prej Mon 11 Oct 2010 - 4:58

Pellumb
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Tiransja prej Tue 19 Oct 2010 - 2:37

yll
avatar
Tiransja
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 12
 <b>Piket</b> Piket : 20
Regjistruar : 19/10/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Gentta prej Tue 19 Oct 2010 - 2:41

bukuroshe
avatar
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Dewil prej Wed 20 Oct 2010 - 5:44

Lock Razz
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Vizitor prej Wed 20 Oct 2010 - 6:28

Dewil
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Bani prej Wed 20 Oct 2010 - 6:30

engjellllllllllllll
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Vizitor prej Thu 21 Oct 2010 - 9:35

Zemerim
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Dewil prej Fri 22 Oct 2010 - 3:55

Allton Razz
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Shpejtimi prej Wed 10 Nov 2010 - 14:32

enderr....
avatar
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Dewil prej Thu 11 Nov 2010 - 5:01

Yll
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Nov 2010 - 7:03

Shpres.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Inamso87 prej Thu 11 Nov 2010 - 11:48

Shi..........
avatar
Inamso87
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 730
 <b>Piket</b> Piket : 830
Regjistruar : 12/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : TETOVË, FYROM

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Nov 2010 - 11:49

Ngrohtesi
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Inamso87 prej Thu 11 Nov 2010 - 11:50

ndjenje
avatar
Inamso87
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 730
 <b>Piket</b> Piket : 830
Regjistruar : 12/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : TETOVË, FYROM

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Nov 2010 - 11:51

Mbeshtetje
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Inamso87 prej Thu 11 Nov 2010 - 11:54

afersi
avatar
Inamso87
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 730
 <b>Piket</b> Piket : 830
Regjistruar : 12/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : TETOVË, FYROM

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Merisa prej Thu 11 Nov 2010 - 11:55

Jete
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Nov 2010 - 11:57

Deshir
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 20 e 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi