Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Faqja 22 e 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Shko poshtë

Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Geri prej Sun 10 May 2009 - 9:53

First topic message reminder :

Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Ndienje
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Vizitor prej Sat 1 Jan 2011 - 5:00

Permirsim.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Dewil prej Sun 2 Jan 2011 - 10:20

vetmi
avatar
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Jan 2011 - 6:23

Bashkim
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga erind prej Sun 23 Jan 2011 - 6:29

genjeshtrat
avatar
erind
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 13
 <b>Piket</b> Piket : 15
Regjistruar : 21/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Vizitor prej Sun 23 Jan 2011 - 9:16

Jete.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Bani prej Sun 23 Jan 2011 - 9:17

plluq
avatar
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Vizitor prej Sun 23 Jan 2011 - 9:20

Shejtaniiiiiiiiiiiiiii
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Burrelsja prej Sun 16 Jun 2013 - 17:48

arsyja rrahjes time tzemres
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetem nje fjale dhe shume tinguj zemre

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 22 e 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi