Çifti i Forumit?

Faqja 20 e 21 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

Shko poshtë

Çifti i Forumit?

Mesazh nga Geri prej Mon 11 May 2009 - 10:19

First topic message reminder :

Çifti i Forumit?

Kush jan ciftet tona ne forum :roll:

Kush ti me cil :?:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Interesant prej Thu 4 Mar 2010 - 1:00

Merisa -- BeLti :02:
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga aLbinna prej Thu 4 Mar 2010 - 1:41

eeeeh Smile

Nukk poo themmm dikee se moss keqpkuptonn dikushh Razz
avatar
aLbinna
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 147
 <b>Piket</b> Piket : 152
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Mitrowicee(L)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 4 Mar 2010 - 3:15

Erisa shkruajti:
Elhamiu shkruajti:
BeLti shkruajti:Merisa dhe Elhamiu


belti , eshte mir mos llomotitesh ok, sa me merisen sjam fare, as nji e njof pos vetem emrin ja kam par.


mos ube i menqur shum , se sje askushi

Elhami te lutem nuk ke te drejte te ofendosh anetaret dhe aq me teper nje pjestar te stafit.
Ajo cfar ka dash te thote Belti ka qen thjesht nje shaka sic bejme te gjith.
Jo te gjith anetaret na jan bere cift vetem nga komentet tona.

ok , edi qe jam i tepert ketu apo ne shoqerin tuaj
avatar
Elhamiu
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 599
 <b>Piket</b> Piket : 607
Regjistruar : 23/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Gjilane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga BeLti prej Thu 4 Mar 2010 - 9:59

Interesanti dhe Albina!
avatar
BeLti
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1363
 <b>Piket</b> Piket : 2345
Regjistruar : 23/12/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Mitrowice

http://ardmeria-juaj.forumotions.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 4 Mar 2010 - 10:08

Geri dhe Erisa, formojne me te vertete nje cift shume te mire dhe simpatik!
avatar
Gjimnazistja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1685
 <b>Piket</b> Piket : 1786
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : rreth e rrotull

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Geri prej Thu 4 Mar 2010 - 10:18

Gjimnazistja shkruajti:Geri dhe Erisa, formojne me te vertete nje cift shume te mire dhe simpatik!
Flm lal

Çifti forumit

Merisa Eri dr

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga BeLti prej Thu 4 Mar 2010 - 10:29

Geri dhe erisa qifti i perkryer
avatar
BeLti
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1363
 <b>Piket</b> Piket : 2345
Regjistruar : 23/12/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Mitrowice

http://ardmeria-juaj.forumotions.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 5 Mar 2010 - 22:10

Geri dhe Erisa

Meri dhe Eri
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Erisa prej Fri 12 Mar 2010 - 5:02

Geri me Erisen

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Arla prej Sun 4 Apr 2010 - 22:18

Une me interesantin
avatar
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 4 Apr 2010 - 22:20

Geri dhe Erisa qift i perkryer
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Interesant prej Sun 4 Apr 2010 - 22:39

Arla shkruajti:Une me interesantin

ja ke vene piken hahaha :113:
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Erisa prej Sun 4 Apr 2010 - 22:39

Eri dhe Meri jeni cool

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 4 Apr 2010 - 22:44

Une me ?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Interesant prej Mon 5 Apr 2010 - 2:53

Viola shkruajti:Une me ?

he mo thuje se na kope barkun ty mendu hahahaha
avatar
Interesant
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1110
 <b>Piket</b> Piket : 1115
Regjistruar : 24/10/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 5 Apr 2010 - 3:15

Interesant shkruajti:
Viola shkruajti:Une me ?

he mo thuje se na kope barkun ty mendu hahahaha

Nuk ka lind akoma prandaj po mendoj

Qifti i Forumit jan Geri dhe Erisa
qift i perkryer per te ju marr lamin!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Erisa prej Mon 5 Apr 2010 - 4:58

Une me te dashurin tim

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 11 Apr 2010 - 1:12

une me njanin
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Geri prej Sun 11 Apr 2010 - 1:13

haha

Viola-Mitrovica apapa ca cifti

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 11 Apr 2010 - 1:17

Geri shkruajti:haha

Viola-Mitrovica apapa ca cifti


pikes i ke ran

un dhe un
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Erisa prej Sat 24 Apr 2010 - 20:39

Geri dhe Donila

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga MitrovicA prej Sun 25 Apr 2010 - 9:42

sa Cifta i ka geri bre o geri ma jep mu ni cift o dreq hahahha
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Merisa prej Sun 25 Apr 2010 - 10:34

ska cifte hiq
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Geri prej Sun 25 Apr 2010 - 10:51

MitrovicA shkruajti:sa Cifta i ka geri bre o geri ma jep mu ni cift o dreq hahahha
haha ta jap un Çiften po hec.

Mitrovica Viola esht Çifti me perefekt ne forum

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Erisa prej Wed 5 May 2010 - 0:44

Njona me njonin

_________________

Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 20 e 21 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi