Çifti i Forumit?

Faqja 3 e 21 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Shko poshtë

Çifti i Forumit?

Mesazh nga Geri prej Mon 11 May 2009 - 10:19

First topic message reminder :

Çifti i Forumit?

Kush jan ciftet tona ne forum :roll:

Kush ti me cil :?:
avatar
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19697
 <b>Piket</b> Piket : 23781
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000780195284#!/pages/M

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Erisa prej Wed 13 May 2009 - 5:49

OK jam dakort dhe uneJemi cifte te dyja


Shpirti&Latina_Tetovare Very Happy
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Kacurelja prej Wed 13 May 2009 - 5:57

Sa te duaaa tetovarja imeeeeeeee :02:
avatar
Kacurelja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1531
 <b>Piket</b> Piket : 1541
Regjistruar : 07/05/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Prague

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/Bernadetta.Bubba

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga MitrovicA prej Wed 13 May 2009 - 6:04

Shpirti dhe Ronniiiiiii
avatar
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Kacurelja prej Wed 13 May 2009 - 6:12

MitrovicA shkruajti:Shpirti dhe Ronniiiiiii
hahaha ai nuk eshte ne forum , kjo eshte vetem per ciftet ne forum Razz
avatar
Kacurelja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1531
 <b>Piket</b> Piket : 1541
Regjistruar : 07/05/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Prague

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/Bernadetta.Bubba

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga princesha prej Wed 13 May 2009 - 6:14

une dhe :06:
avatar
princesha
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 543
 <b>Piket</b> Piket : 598
Regjistruar : 01/05/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ne mes te oqeanit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Kacurelja prej Wed 13 May 2009 - 6:19

princesha shkruajti:une dhe :06:
Princesha & Dino ??
avatar
Kacurelja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1531
 <b>Piket</b> Piket : 1541
Regjistruar : 07/05/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Prague

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/Bernadetta.Bubba

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Erisa prej Thu 14 May 2009 - 0:14

Shpirti&Latina_Tetovare Very Nice
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga engjell a djall prej Fri 15 May 2009 - 10:47

paskemi edhe cifte femrash :06:
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Erisa prej Fri 15 May 2009 - 18:49

po pra nuk e din ti hahaha
avatar
Erisa
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Riada prej Sat 16 May 2009 - 4:44

Meri + Eri
avatar
Riada
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 823
 <b>Piket</b> Piket : 830
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peje

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga loriki prej Sat 16 May 2009 - 5:04

se di se nuk i njohe
avatar
loriki
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 38
 <b>Piket</b> Piket : 40
Regjistruar : 07/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Riada prej Sat 16 May 2009 - 5:09

eri :03: meri :014:
avatar
Riada
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 823
 <b>Piket</b> Piket : 830
Regjistruar : 28/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Peje

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Kacurelja prej Sat 16 May 2009 - 5:32

loriki shkruajti:se di se nuk i njohe
Loriki & Riada?? ben kshtu ??
avatar
Kacurelja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1531
 <b>Piket</b> Piket : 1541
Regjistruar : 07/05/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Prague

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/Bernadetta.Bubba

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga loriki prej Sat 16 May 2009 - 5:36

Kacurelja shkruajti:
loriki shkruajti:se di se nuk i njohe
Loriki & Riada?? ben kshtu ??

bene bene si jo
avatar
loriki
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 38
 <b>Piket</b> Piket : 40
Regjistruar : 07/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Kacurelja prej Sat 16 May 2009 - 5:50

loriki shkruajti:
Kacurelja shkruajti:
loriki shkruajti:se di se nuk i njohe
Loriki & Riada?? ben kshtu ??

bene bene si jo
ok atehere cifti i ri i forumit Loriku & Riada :111211:
avatar
Kacurelja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1531
 <b>Piket</b> Piket : 1541
Regjistruar : 07/05/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Prague

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/Bernadetta.Bubba

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga engjell a djall prej Sat 16 May 2009 - 5:58

ka lezet i vjetri jan simpatik shum
avatar
engjell a djall
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7372
 <b>Piket</b> Piket : 8226
Regjistruar : 25/04/2009

http://hapesira.forumotions.net/shkrimtare-shqiptare-f48/poezi-n

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Merisa prej Sat 16 May 2009 - 6:02

loriki shkruajti:
Kacurelja shkruajti:
loriki shkruajti:se di se nuk i njohe
Loriki & Riada?? ben kshtu ??

bene bene si jo

u sa mire qe shkojne keta dy :02:
avatar
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Dino prej Sat 16 May 2009 - 6:40

kuku veq une ngela vetem
avatar
Dino
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 124
 <b>Piket</b> Piket : 129
Regjistruar : 04/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Kacurelja prej Sat 16 May 2009 - 6:45

Dino & Adisa
avatar
Kacurelja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1531
 <b>Piket</b> Piket : 1541
Regjistruar : 07/05/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Prague

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/Bernadetta.Bubba

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Arti prej Sat 16 May 2009 - 6:46

Shume cifte te mire ketu

Une gjithmon tek
avatar
Arti
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 113
 <b>Piket</b> Piket : 117
Regjistruar : 27/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Kacurelja prej Sat 16 May 2009 - 6:48

Arti shkruajti:Shume cifte te mire ketu

Une gjithmon tek
Me ke don te jesh cift ti ??
avatar
Kacurelja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1531
 <b>Piket</b> Piket : 1541
Regjistruar : 07/05/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Prague

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/Bernadetta.Bubba

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Dino prej Sat 16 May 2009 - 6:48

arti = kacurelja
avatar
Dino
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 124
 <b>Piket</b> Piket : 129
Regjistruar : 04/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Arti prej Sat 16 May 2009 - 6:49

O Dino , mos bre burre se ajo me ben te ec ne maje gishtave !
avatar
Arti
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 113
 <b>Piket</b> Piket : 117
Regjistruar : 27/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Dino prej Sat 16 May 2009 - 6:50

arti -merisa a bene
avatar
Dino
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 124
 <b>Piket</b> Piket : 129
Regjistruar : 04/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Arti prej Sat 16 May 2009 - 6:51

merisa e klines ma e bukura e Kosoves,
avatar
Arti
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 113
 <b>Piket</b> Piket : 117
Regjistruar : 27/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çifti i Forumit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 21 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi