Prezentoni veten dhe njohurite e juaja.!!

Shko poshtë

Prezentoni veten dhe njohurite e juaja.!!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 23 Apr 2011 - 20:22

E hapa kete teme sepse dua te njoh anteret e ketij forumi dhe njohurit e tyre rreth temave te ketij forumi ku ju mund te shkruani per veten tuaj dhe per pervojat tuaja dhe mistereve te jetes te shkruani, ate qe e keni provuar dhe te tregoni per pervojen, ndjesit e atij misteri.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Prezentoni veten dhe njohurite e juaja.!!

Mesazh nga Laksi prej Mon 27 Aug 2012 - 11:14

Quhem ALbana..Jam nga Kosova...Jam 28 vjece plak mo
Kam mbaruar shkoLLen e mesme te mjeksis..Dega GJINEKOLOGJI...Jam
vetvetja gjithmon,,gjithmon veproj ashtu siq me urdheron truri dhe zemra
ime,,e jo siq me urdherojn te tjeret....Kurre aske nuk gjykoj me fjaLet
e dikuj tjeter,,vetem atehere kur kam fakte e shof me syt e
mij...Thashethemet e njerezve nuk bejn fare pune tek une...MomentaLisht
po ndjek nje kurs te Gjermanishtes,,dhe shpresoj qe do punesohem ne
shtetin e Gjermanis si Infermoere ndihmese....Une jam nje ENGJELL i
vertet disa nga antaret ketu e dine mire kete gje ...Kaq ishte per mua,,besoj qe isha e qart....Per fund ju pershendes te gjithe Juve....
avatar
Laksi
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 21
 <b>Piket</b> Piket : 23
Regjistruar : 27/08/2012
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Aty ku më përshtatet mua

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Prezentoni veten dhe njohurite e juaja.!!

Mesazh nga Laksi prej Mon 27 Aug 2012 - 11:16

Quhem ALbana..Jam nga Kosova...Jam 28 vjece..Kam mbaruar shkoLLen e mesme te mjeksis..Dega GJINEKOLOGJI...Jam
vetvetja gjithmon,,gjithmon veproj ashtu siq me urdheron truri dhe zemra
ime,,e jo siq me urdherojn te tjeret....Kurre aske nuk gjykoj me fjaLet
e dikuj tjeter,,vetem atehere kur kam fakte e shof me syt e
mij...Thashethemet e njerezve nuk bejn fare pune tek une...MomentaLisht
po ndjek nje kurs te Gjermanishtes,,dhe shpresoj qe do punesohem ne
shtetin e Gjermanis si Infermiere ndihmese....Une jam nje ENGJELL i
vertet disa nga antaret ketu e dine mire kete gje ...Kaq ishte per mua,,besoj qe isha e qart....Per fund ju pershendes te gjithe Juve....
avatar
Laksi
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 21
 <b>Piket</b> Piket : 23
Regjistruar : 27/08/2012
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Aty ku më përshtatet mua

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Prezentoni veten dhe njohurite e juaja.!!

Mesazh nga Burrelsja prej Wed 3 Jul 2013 - 3:42

so nevoja me u prezantu i njoh mir tgjith e mnjohin jo ktu po nforume tjera
avatar
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 23
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Prezentoni veten dhe njohurite e juaja.!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi